SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl ubijajacy do oceny

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1785

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
Witam
Cwicze regulanrie od 2 lat metke bralem jedynie sama tak alduje krete..zastanawiam sie nad jakims wiekszym cyklem i mam kilka pytan dotyczacych tego..wiem nei bralem nigdy shotow ale czas zaczac..
Rozpisalem to tak
1-6 metka 30 mg cd
1-8 tesc prop 100mg c2d
po cyklu clomid i kreatyna jakas..
Teraz mam kilka pytan wszystko oczywiscie bedzie ok metka polska jelfy tesc zastanawiam sie ejsczze jaki najlepszy..
Mam pytanie bo z tego co wiem stezenie tego propa jest bardzo geste wiec czy te shoty z prop bola?? i wychodzi wedlog mojej rozpiski ze okolo 38-39 shotow musze zaladowac nie jest to za duzo i do tego co 2 dzien... sorkiz a takie pytania ale to moje 1 shoty z meta nie ma problemow.. i kiedy dokonywac najlepiej iniekcji przed treningiem po??
jelsi ktos ma jakis lepszy pomysl na cykl to chetnie przestudiuje..czekam na propozycje i porady

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 21

Waga: 94

Wzrost: 185

Obwód klatki: 115

Obwód ramienia: 44

Obwód talii: -

Obwód uda: -

Obwód łydki: -

Staż na siłowni: 2 lata regularnie

Ilość spożywanego białka: -

Ilość spożywanych węglowodanów: ograniczam

Ilość spożywanych tłuszczów: -

Opis przebytych cykli sterydowych: metka solo

Trening: 4 razyw tygodniu

Cel cyklu: ubicie i sucha masa

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: spokojnie pol roku

Poziom BF%: -

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): raczej norma

Stan zdrowia: zdrowy

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: delikatne ( raczej rodzinne)

PPM podstawowa przemiana materii: -

Wyciskanie leżąc (MAX): -

Martwy ciąg (MAX): -

Przysiad (MAX): -

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2359
Skoro cykl na ubicie to metka ci nie potrzebna, lepiej walnij do tego winko.

propionat testosteronu to krotki ester wiec musi leciec co 2 dzien, pora iniekcji nie ma wiekszego znaczenia , mozesz walic " do poduszki " ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
rozumiem a powiedzjak z shotami bolesne sa??? bo wiem z stezenie jest dosyc geste oleiste?? i jakz cyklem dobrze rozpisalem wystarczy tyle shotow przez 8 tygodni czy za dlugo?

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94457 Napisanych postów 364400 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669017
różnie bywa z propkiem jednych boli innych nie,ogólnie staraj się bić w pośladki.I poszukaj apteki,jeśli nie będziesz miał dojścia popytaj co biją u ciebie i jakie mają efekty.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 659 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13479
jak chcesz ubic to prop z winem, ewentualnie sam prop.
apteka ponoc nie boli wcale. ja walilem alchemie, troche czuc ale da sie wytrzymac.
najgorsze dwa ostatnie tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24391 Napisanych postów 68079 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537772
malo ludzi skarzylo sie na bol po propie aptecznym, np. po testovisie nie odczulem zadnego bólu

jesli diete bedziesz miec dobra to meta+prop ladnie zrobi

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
dziekiz a pomoc dojscia beda bo polska metka z jelfy nie am problemu a jaki apteczny prop jest ok?? Jelfa robi etz propa?? sorki ze takie pytanie ale nie interesowlame sie tym jaki apteczny jest prop..bo jedynie chce wszysstko apteczne

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Testovis, Testolic, polskiego propa nie ma niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24391 Napisanych postów 68079 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537772
jw
najbardziej polecane + farmak

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
ok dzieki jak rozumiem sa to apteczne tescie?? a nie zaden under? bo metka Jelfy jest pewna wiec z tym problemow nie ma

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24391 Napisanych postów 68079 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537772
testovis, testolic, farmak to apteka
ja bilem ostatnio testovisa i nie zawaham sie go wbic po raz kolejny

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ogromna masa

Następny temat

Jaki Prop

WHEY premium