SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl prop + npp

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2160

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Waga

75

Wzrost

180

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Cel cyklu

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 31 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 397
Witam, chcę zrobić cykl na propie 100 mg e2d i npp również 100 mg e2d. Do tego chciałem dorzucić proviorn, bo z tego co czytałem to pozwala na lepsze wykorzystanie testa przez organizm a także nie ma konwersji do DHT czyli zabezpiecza prostate i chroni przed efektami estrogenowymi. I tu jest moje pytanie: czy cykl jest dobrze ułożony i czy takie właśnie są właściwosci provironu,a jeśli tak to jak go dawkować. I jak miałby wyglądać odblok po takim cyklu ? Z góry dziękuje za rady i pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie dawaj fina, nic się nie wydarzy na cyklu. Jak chcesz zadbać o zdrowie to w tym wieku nie wchodź na cykl, jak chcesz ćwiczyć kulturystykę dla siebie, a nie pod zarobek.


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-12-30 23:27:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 31 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 397
1. WIEK: 20
2. WAGA: 75
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps: 39
-klatka: 115
-udo: 60
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3
6. DIETA:
-białko: 269
-węglowodany: 495
-tłuszcz: 66
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: brak
11. POZIOM BF%: 8
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ektomorfik
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE: dawno nie robiłem max
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:


Zmieniony przez - Gredloc w dniu 2015-12-30 22:44:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prop solo 100 e2d na pierwszy cykl, w połowie możesz podbić do 150. Przed cyklem obowiązkowe badania. Provi zostaw do pct. Tylko pamiętaj że bez hcg się nie obejdzie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 31 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 397
Dzięki ale chcę tam mieć również npp, to też dobra opcja na pierwszy cykl z tego co mi wiadomo. I jak jest z tym provironem ? Bo głównie o to mi chodzi. I jak wyglądało by dawkowanie cloma i hcg ? Dzięki


Zmieniony przez - Gredloc w dniu 2015-12-30 22:51:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja Ci mówię że w wieku 19 lat nie jest dobra opcja na pierwszy cykl. Zrób pierwszy cykl na jednym środku, zobaczysz jak zareagujesz na saa, do następnego sobie dasz. Nie przekonam Cię żęby lepiej w ogóle nic nie dawać jak jeszcze Twoje hormony się nie ustabilizowały, więc daj test solo, uwierz na słowo że będziesz zadowolony. A z provi Ci odp. Jak by się coś działo z sutkami to exe załatw a nie proviron.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 31 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 397
Znaczy z tym provi to chodzi mi bardziej o zabezpieczenie prostaty, bo blokuję konwersję do DHT, chciałem brać profilaktycznie bo nie mam skołonnośći do gino. Chyba że jest coś innego żeby chronić prostatę na cyklu ? bo na testo może się powiększać a chciałbym tego uniknąć albo zminimalizować ten skutek uboczny


Zmieniony przez - Gredloc w dniu 2015-12-30 23:00:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A skąd wiesz że nie masz tendencji do gino skoro to pierwszy cykl? Zrób badania na początku, bo potem może być problem. A ile planujesz ten cykl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 31 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 397
Chciałem 3 miesiące, 1-12 prop 100 mg e2d i npp, ale moze rzeczywiscie zrobie tylko na propie. A na tą ochronę prostaty mogłbyś mi coś polecić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nic Ci nie będzie. TYLKO BADANIA PRZED CYKLEM. Daj propa 100e2d solo i daję Ci gwarancję, że będziesz zadowolony jak dopniesz dietę. Normalnie Ci moje słowo daję. Nie doceniasz po prostu mocy testosteronu. Wszystko inne to dodatki. Zrób jak Ci pisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Na ochronę prostaty działa przy testosteronie -finasteryd, ale może osłabiać libido, przy provironie jest bezradny.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SAA CYKL

Następny temat

testosteron propionat i odblok

WHEY premium