SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKL - (prop+npp+ari) - REDUKCJA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3887

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1089 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43120
Siema "spece"

Cykl wyglada tak:
Prop 1-8 150mg/eod
Npp 1-7 150mg/e3d
Ari 2-8 0.25mg/eod

Opcjonalnie:
3-8 T3 25/50/75/100/75/50/25 mcg/ed (dawki zmieniane co 4 dni - standardowa piramidka)

Co myslicie nt. Ari ? Dac go dopiero jak prop osiagnie stale stezenie we krwi (czyli 2-3 tydzien) czy moze wystartowac z nim od razu ? Mam male gino i nie chcial bym aby mi wyskoczylo wieksze,wiec nie wiem czy lepiej dmuchac na zimne czy na spokojnie poczekac do tego 2-3 tygodnia.

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 849 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35280
biorac ari tez gino moze sie robic
u mnie np retencja na tym sporo mniejsza ale od gino nie chroni zbytnio
tamoxa w pogotowiu

bralbym jak rozpisales

masa nałogiem życie zabawą a koxy podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1089 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43120
Up Up

A wiec jutro zaczyna sie 3 tydzien cyklu. Niestety troche mi sie po.pie.rdo.lilo bo nie moglem szybciej zalatwic NPP i od jutra dopiero wchodzi nandrolon. Do tego dochodzi T3 + clen + ari.Obecny poziom BF to 18%. Waga 98 kg przy 180 cm wzrostu.
Przez ostatnie 2 tygodnie weszlo ponad 4 kg i ok 1 cm w obwodach - pomimo trzymania wegli na niskim poziomie.
Dzisiaj przed snem zarzucam 0.25 mg ari bo suty juz mi zaczynaja odstawac i troche mnie to nie pokoi - poza tym wizualnym efektem nie odczuwam zadnego swedzenia/pieczenia ,ale wyraznie w dotyku da rade wyczuc powiekszony gruczol.

Cykl na dzien dzisiejszy przedstawia sie tak:

1-11 Prop 150mg/eod
3-9 NPP 150mg/e3d
3-11 Ari 1/4 tabl/eod
3-9 T3
3-4 Clen
7-8 Clen
11-12 Clen
15-16 Clen

12-15 PCT

Dawkowanie T3
TYDZ1.25,25,25,25,50,50,50
TYDZ2.50,75,75,75,75,75,75
TYDZ3.75,75,75,75,75,75,75
TYDZ4.75,75,75,75,75,75,75
TYDZ5.75,75,75,75,75,75,50
TYDZ6.50,50,50,25,25,25,25

Clenbuterol
Tydz (3-4) 40,60,80,80,80,100,100,120,120,120,120,120,0,0 mcg
Tydz (7-8) 60,80,80,80,100,0,0,100,100,120,120,120,0,0 mcg
Tydz (11-12) 60,60,60,80,80,80,100,100,100,100,120,120,120,120 mcg
Tydz (15-16) 60,60,60,80,80,80,100,100,100,100,120,120,120,120 mcg

Arimidex
Tydz (3-11) 0.25-1 mg/eod (Dawka zalezna od samopoczucia i efektu )

Dieta: (B/W/T) ~ 3.5/2.0/1.0

Wegle
Tylko i wylacznie z ryzu (bialy,brazowy),od czasu do czasu wpadnie jakis makaron.

Bialko
Glownie bede bazowal na piersi z kurczaka + jaja + tuna + twarog chudy no i pare kg WPC 80 (Ostrowia)

Tluszcze
Orzechy Wloskie ,oliwa z oliwek ,tran.

Ogolnie W ciagu dnia bede spozywal ok 200 g Wegli , 300-350 g Bialka , ok 100 g tluszczy.
Posilki Co 2-3 h . Na posilek ok 50 g ryzu ,250g piersi z kurczaka, 30g oliwy (orzechow) - Oczywiscie bede zmienial zrodla bialka ,ale cos mniej wiecej w tych proporcjach.


TRENING
Aerobowy: 3-4 x w tygodniu na poczatku po 40 min (rowerek) w szczytowej fazie dzialania T3 3-4 x w tygodniu (2 x dziennie (rano i wieczorem)) Przewaznie trening bede opieral na rowerku stacjonarnym,ze wzgledu na bole w stawach kolanowych podczas biegania. Ale sadze ze nie do konca - jak sie nandroon rozkreci i bole ustapia pomysle nad zmiana.

Silowy: 4 x w tygodniu. Partie trenowane raz w tyg. Trening na w miare duzych ciezarach (70-80% MAX),zakres ruchu 20-10 powtorzen ,4 serie na cwiczenie.
I dzien: Klatka + brzuch
II dzien: Plecy + tyl barkow
III dzien: Barki + Biceps
IV dzien: Nogi + brzuch

Co wedlug Was wymaga korekty? co warto zmienic? czego sie trzymac? Przydadza sie wszelkie sugestie.

Pzdr!



EDIT:


Czy moze zrobic 2-3 mini cykle na T3? Co wedlug Was bedzie lepszym rozwiazaniem? (W sensie zdrowotnym jak i zarowno pod wzgledem uzyskanych efektow)

2 opcja T3

1. Mini CYKL (18 tabl/50mg)
TYDZ1.25,25,25,25,50,50,50
TYDZ2.50,75,75,75,75,50,50
TYDZ3.50,50,25,25,25,25

2. Mini CYKL (24 tabl/50mg)
TYDZ1.50,50,50,50,75,75,75
TYDZ2.75,100,100,100,100,75,75
TYDZ3.75,75,50,50,50,50,25
TYDZ4.25,25,25

Stosujac ten schemat mozna by bylo cykl ulozyc mniej wiecej tak

1-11 Prop 150mg/eod
3-9 NPP 150mg/e3d
3-11 Ari 1/4 tabl/eod
3-5 T3
3-5 Clen
7-10 T3
7-10 Clen
12-14 Clen (Podczas PCT)

Zmieniony przez - Pio w dniu 2008-07-28 00:10:45

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 420 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4554
mi sie wydaje ze cos strasznie duzo tego wegla
jak do kotlowni
ja jade podobnie troche
t3 wino deca enan ze zmianom na propa po 6 tyg ale wegli mam 90gr na dzien a kalorje nadganiam bialkiem i tluszczem t3+wegle mogom dac tarczycy ostro w dupsko

starość nie radość

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1089 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43120
Jak dawkujesz ten hormon? W ktorym tygodniu jestes i jak efekty ? Jak sie ma trzymanie wegli na tak niskim poziomie do uzyskanych efektow w Twoim przypadku?
Pytam bo masz podobny stack do mojego i zastanawia mnie czy zejscie do tak niskiego poziomu wegli nie odbije sie na ogolnym wygladzie (wypuklosc miesni,pompa itp)..

Hmm... 90 g wegli w moim przypadku to lekki hardcore ,ja przy 250 odczuwam za***iste braki :D

Napisz mniej wiecej jak wygladaja Twoje posilki ..

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37329
Wszystko wyglada fajnie, 0,25 ari do takiej ilosci propa jak ulal. Wegle wydaja mi sie absolutnie ok jezeli leci t3, cytomel bez wegli to proszenie sie o konkretny blok.
Zmienilbym, a wlasciwie dodal jedna rzecz: winstrol! Brakuje tu jeszcze jakiegos anabolika, npp ochroni stawy, wiec az zal nie przyatakowac jeszcze z jednej strony
ps. taperuj t3 od 12,5 i schodz do tej samej wartosci lub nawet pociagnij kilka dni na 6,5. 25 moze byc zbyt duzym szokiem dla organizmu.

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2008-07-28 09:53:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1193
Piotrek Ciebie takie dawki jeszcze kopią czy po prostu dla ściemy podałeś taki schemat a w rzeczywistości walisz o 100mg każdego środka więcej ?

ale do rzeczy...

11 tygodni na 150mg Propa E2D? śmiech. Stagnacja przyjdzie w 8 tygodniu, co później? musisz rezolutnie zwiększyć dawkę bo będziesz zawiedziony. do 5 tygodnia włącznie ciągnij 150mg E2D, od 6 wejdź na 200mg E2D, 10 tydz 150 E2D, a ostatni 100mg E2D. TO samo się tyczy NPP, znam Twoje poprzednie cykle i obecna podawana dawka Nandrolonu chyba jest tu jedynie dla smarowania stawów, a nie efektu anabolicznego. 150mg E3D, dla kolesia z takim stażem (przebyte cykle) to też śmiech, daj spokojnie 150mg E2D razem z Propem, zaoszczędzisz przy okazji dziurawienia się igłą. Poza tym, UG zaniżają stężenie i pewnie tak naprawdę 150mg środka = ~100mg.

co do Arimidexu 1/4 tab E2D/ED.

Now we are free...

Maximus Decimus Meridius

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5518
Taka dawka ari nie uchroni przed gino jeśli ktoś jest predysponowany i trzeba to powiedzieć jasno. Większej się z kolei nie opłaca bo ograniczy tylko działanie testo. Tu raczej poza ograniczeniem retencji większych korzyści nie ma co się spodziewać, może dodatkowo ubije trochę. Npp dokładnie tak jak pisał kolega, nie dał bym rzadziej niż eod, nawet ze względu na okres półtrwania. Co do propa przy dłuższym stosowaniu to można naprzemiennie zmieniać dawki co przedłuży progres, tym samym dłuższy czas chroniąc przed stagnacją.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 849 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35280
czy ari wystarczy na gino to musisz obserwowac swoj organizm
i wtedy sie okaze

treninigu tricepsa nie robisz?

wegle z ryzu bialego na redukcji to srednio,
zamien na kasze gryczaną
najbardziej kaloryczny posilek w ciagu dnia po treninigu.
salatka cycek kury + pomidory z cebulką na redukcji jedna z ulubionych moich potraw polecam :)

winsa tez by sie przyadal oporowo na 2 czesc cyklu bym wrzucil
pzdr

masa nałogiem życie zabawą a koxy podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1089 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43120
To sie dzisiaj w****ilem - ziomek przywiozl mi zamiast T3 - "TRACIANA" 60tabl po 100 mg z Firmy LABOLATORIES AVENTIS PHARMA S.A LYON FRANCE. Niestety siuwaxu nie ma mozliwosci zwrocic wiec jestem zdany na ten srodek.

Ma ktos jakies doswiadczenie z tym srodkiem? Co to w ogole do ****y jest Jak dawkowac? Jakie side'y? .. Na forum za duzo info o tym nie ma ,wyczytalem jedynie ze jest slabsze od T3 a nawet T4 ,wiec troche nie bardzo mnie to cieszy ,ale trzeba zarzucic to co sie ma ,bo ciezko z dostepnoscia T3 u mnie.

Chociaz jedna rzecz mnie dzisiaj ucieszyla - po wczorajszej aplikacji Arimidexem znaczaco zmniejszyl sie gruczol w sucie,wiec jest ok. Dawki nie bede zmienial.

Scorpio: Byc moze pod koniec cyklu przyatakuje z winem ,zobacze jak bede stal z flota.

Maximus: Nie - jade na takich dawkach jak pisze ,towar jest u mnie dodatkiem do diety nie na odwrot.
Dopoki czuje dzialanie towaru lece na dawkach jakie podalem wczesniej - wiadomo gdy zacznie sie stagnacja zaczne podbijac mg.
Odnosnie 100mg/eod NPP - tez rozwazalem taka opcje i nie wykluczone ze tak zrobie..

Buer: Npp To phenylopropionat nandrolonu i okres poltrwania phenylo wynosi 3 a nie 2 dni.

Fawkes: ***nelo mi sie w rozpisce treningu - oczywiscie robie triceps razem z "klatka".
Nie jadam bialego ryzu ,tylko i wylacznie brazowy. Ale pomysle nad ta kasza gdy zbrzydnie mi ryz - czyli pewnie niebawem.

Dobra ... teraz napiszcie mi co wiecie na temat tej TRIACANA ,bo ja nie za bardzo polapany jestem w T3 i jego pochodnych..

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 420 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4554
siema ja jade t3 od 25mcg do 75mcg w 2 dawkach dziennie np 4dni 2x12.5 10 dni 2x25 5dni 3x25 5dni 2x25 5dni 3x12.5 4dni 2x12,5 wiec miesionc i potem wjazd z clenem stala dawka od pocz do konca 120mcg dotego
4-10 250enan e4d
1-10 200 deca ew
4-16 50 wino ed
10-14 prop ed

jestem w 5 tygodniu waga na poczatku spadla z 110 do 95
i obwód samary polecial z 16 cm w dól a teraz tak lapa poszla z 43 45 pompa po treningu 1,5~2cm teraz waga mi wrucila do 103 na czczo ale samara spadla jeszcze 2cm sila + 30 kg na klacie
klata + 3cm bf z22% na 17%
posilki to
80% whey protein
bialy ser
oliwa z oliwek
kurak
i w dni treningowe na sniadanie rodzynki
tuna
jaja
mleko
samopoczucie za***iste na poczatku ciezko bylo
i tarczyca na******la caly czas a zwlaszcza po tych rodzynkach
a i odziwo po tym t3 chyba poszla mi sila a juz napewno kondycja w góre
minusy to takie ze pompa utrudnia prace nawet przy zwlyklych czynnosciach potrafi spompowac do bólu (np lydki na spacerze)
poce sie jak wieprz i apetytu nie jestem wstanie utrzymac zjadam np dwa albo i trzy kuraki dziennie
ogólnie jestem za***iscie zadowolony



PS: PIO podbij do mnie na mejla

starość nie radość

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpiska cyklu

Następny temat

Pilna SPrawa praca naukowa

Shaker