SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl po 3 mies przerwie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1899

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1110
Witam!
Ćwiczyłem 6 miesięcy a pużniej niestety zrobiłem przerwe prawie 3 miesiące. Planuje znowu zacząć ale teraz już tak na dobre z dobrą dietą.
Planuje 2 miesięczny cykl: 2* KA, 2* CP, ZMA, Ostrowia WPC 80,witaminki i Omega 3.
Czy wybrałem dobre suple czy proponujecie coś innego (cena nie gra roli)?
Czy można brać KA bez przerw między cyklami tak jak czasem producenci piszą na swoich produktach?
Czy po 2 miesięcnym cyklu z ww odżywkami nleży zrobić 1 or 2 miesiące przerwy miedzy cyklami kreatynowymi?
Co myślicie do dodania do zestawu jakiegoś spalacza by sie nie zatłuścić?
Mam 18 lat, 80 kg, 183 cm, mam bobrą diete.
Dzięki za odpowiedzi!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Na pocztek mono albo cp. Pytasz sie czy mozna brac gainera bez przerwy, a diete masz to diete tez bedziesz robil cyklami Pocwicz miesiac na sucho a pozniej walnij albo mono albo cp i zma witaminki omega-3 dobry trening i git

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1110
michal09
Skrótu ww użyłem nie jako skrót od weglowodanów ale jako
'wyżej wymienione'. Chodzi mi ile czasu po skonczeniu cyklu 2 miesięcznego KA+ CP można zacząć następny cykl kreatynowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Tyle samo ile trwal cykl.

Niedopatrzenie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 208 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1445
skoro masz staż 6msc i 3 miechy przerwy zarzuć 2x duże CP i Białeczko i styknie na dobry cykl ;) a jeśli chodzi o przerwę między suplementacją mono to minimum (tak jak napisał michał09) długość trwania cyklu. A lepiej jakby byłą jeszcze większa. ja bym zrobił2 miechy przerwy do mono. Przez te 2 miechy wcinałbym same białko.

Zmieniony przez - zembry w dniu 2007-05-19 23:07:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39016
pocwicz troche na sucho na dobrej diecie.Wroc do osiagow jakie miales po tych 6 miesiacach treningu.Potem walnij CP z KA.CP troche dlugo sie rozkreca ale za te pieniadze to dobry stack chociaz ja bym wolal zamiast dwoch CP np kupic jednego Xpand'a i polaczyc z KA.witaminy i mineraly po sniadaniu ,omege tez.zma na noc.mozesz sobie kupic zma apteczne (zincas forte i filomag b6).

*...przeklinałem-przeklne zdradę biedę chciwość...*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1102 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10411
Riddle. Skoro pienadze nie graja roli to dlaczego apteczne ZMA?
Ma chlopak sianko to niech kupuje markowe produkty.
Ja sam jade na aptecznym i gdybym mial bulic 70zl za 90tabs. to wolalbym sobie odpuscic.
A wracajac do tematu to najpierw wroc do formy, zrob pierwszy cykl. Zrob dluzsza przerwe (wiadomo lato idzie nie chce sie czekac ) i jedz drugi.
Co do supli to jak dla mnie dobry wybor pomyslales o witaminkach i omedze wiec GIT. Mogles jedynie wziac cos innego zamiast drugiego CP (wiadomo jakas zmiana), ale ogolnie pozytywnie.
pozdrawiam.

"The important thing is not to stop questioning."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1110
A pomiedzy cyklami z kretą co można brać na mase? Czy lepiej poprostu skupić się tylko na diecie bez supli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 208 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1445
ja bym nie wolał zamiast 2xCP jednago XP i KA. Za krótki staż moim zdaniem. XP zostawiłbym na później. IMO xp spoko stuff ale za mocny jak na taki staż.Jak skończy cykle na CP wtedy po jakimś czasie może zrobić cykl na 2 XP to by była masakra :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39016
mamy teraz taki wybor dobrych stackow, ze jest w czym wybierac, dlatego jesli wezmie na pierwszy raz XP to tez bedzie dobrze.a miedzy cyklami mozna sobie zakupic jakis stack typowo przedtreningowy.

*...przeklinałem-przeklne zdradę biedę chciwość...*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1110
RIDDLE
Stak typowo przetreningowy to jaki naprzykład?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy mozna tak dawkowac kreatyne?

Następny temat

kre alkalyn + thermo speed extreme + bcaa + cutting edge

WHEY premium