SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl na mase do oceny

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1693

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30866
Jak nie masz dostepu do insy to zostaw to co masz.Gh podbij na 5j i zobacz jak e2 wygląda bo jak masz dobrego bolda i ubije ci e2 to moze byc troche wiekszy problem z nabijaniem masy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
koks0376
3j biore zeby przede wszystkim tluszcz sie nie odkladal.wyniki badan beda w przyszlym tyg to wkleje tu.Fajnie mi to rozpisales, problem w tym ,ze dil nie chce mi sprzedac insy, powiedzial ,ze trzustke moge sobie rozwalic,a on odpowiedzialnosciza to nie bedzie bral :(


Z całym szacunkiem do Ciebie, jesteś na grubej bombie , pełno środków ,a piszesz, że bierzesz GH ,żeby fat się nie odkładał, litości, od tego jest żarcie, kontrola glikemii oraz hormonów.
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 145 Wiek 47 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1808
_GANGSTA_
Jak nie masz dostepu do insy to zostaw to co masz.Gh podbij na 5j i zobacz jak e2 wygląda bo jak masz dobrego bolda i ubije ci e2 to moze byc troche wiekszy problem z nabijaniem masy.

Dokladnie zrobie jak piszesz.w przyszlym tyg zejde z mety, dam na poczatku 300mg npp i 5j gh razem z susta 750mg i boldem 750mg. Mam tylko nadzieje , ze nie bede musial odstawic bolda jak mi ubije e2,ze sa inne sposoby na podbicie go.

kokos

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 145 Wiek 47 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1808
robertjudi
koks0376
3j biore zeby przede wszystkim tluszcz sie nie odkladal.wyniki badan beda w przyszlym tyg to wkleje tu.Fajnie mi to rozpisales, problem w tym ,ze dil nie chce mi sprzedac insy, powiedzial ,ze trzustke moge sobie rozwalic,a on odpowiedzialnosciza to nie bedzie bral :(


Z całym szacunkiem do Ciebie, jesteś na grubej bombie , pełno środków ,a piszesz, że bierzesz GH ,żeby fat się nie odkładał, litości, od tego jest żarcie, kontrola glikemii oraz hormonów.

ja wiem czy to taka znowu gruba bomba :), mialem grubsze z antkiem i trenem plus tura ,tesc. oczywiscie zaluje ,ze bralem tren i antka. Co do odkladania tluszczu widze roznice w budowaniu sie z gh i bez niego. obwody powoli rosna a talia zostaje bez zmian,calkowicie inna sylwetka na masie jest ,nie podlewa mnie wogole, bez gh kiedys nie bylo takiej opcji. Nie wyobrazam sobie dzisiaj robienia masy czy nawet redukcji bez uzycia nawet minimalnej dawki gh. zaznacze ,ze zawsze byla czysta micha


Zmieniony przez - koks0376 w dniu 2023-02-09 15:15:01
1

kokos

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 145 Wiek 47 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1808
mam kilka pytan co do wynikow badan

kokos

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 145 Wiek 47 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1808
.

kokos

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 145 Wiek 47 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1808
.

kokos

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 145 Wiek 47 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1808
.

kokos

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 145 Wiek 47 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1808
tarczyca unormowala sie po 3 tygodniach brania t4 od endokrynologa..czy mam zbijac lekko zawyzone estro? biore teraz 750mg susty,750mg bolda, odstawilem mete , wlaczylem od tego tyg npp 100 mg e3d, i zwiekszylem gh z 3j na 5j.drugie pytanie dotyczy bolda, czy majac lekko zawyzone estro, jest to wyznacznikiem ,ze tak naprawde nie przybijam bolda tylko olej rzepakowy, czy moze nie wkazdym przypadku bold obniza estro? krew niby zageszczona. prosze o pomoc

kokos

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30866
Zaintersowalbym sie bardziej hematokrytem niz estro bo rosnie do niepokojacych wartosci.Włacz codziennie do diety grejpfruta,pomysl nad ip6 i nattokinazą,pij duzo wody i staraj sie czesto robic cardio.Ja bolda nie lubie bo psuje morfologie.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HCG - rozpuszczalnik, przechowywanie

Następny temat

Test dawki

WHEY premium