SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl meta- prop . 2 cykl Siła?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3946
Wiem właśnie . Ale te kucie co drugi dzień. Cały podziurawiony. Może poleci enan poprostu i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Ekto30L
Wiem właśnie . Ale te kucie co drugi dzień. Cały podziurawiony. Może poleci enan poprostu i tyle


W ogole przestaje rozumiem sens tego wszystkiego, jak problem dla Ciebie zrobic sobie zastrzyk co 2 dzien.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3946
Kończę cykl. Badania po hcg czy po.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
to w takim razie po

a tak serio to przed e2, prl.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3946
W tym problem że mam możliwość zrobić badania raz. Za jakieś dwa trzy tygodnie. Więc albo wejdę teraz na HCG i zrobię po albo ciągnę teścia dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3946
Czyli przed czy po.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3946
Lecę 8mies na enanie lub susta. Ogólnie zawaliłem dużo. Gdzieś po drodze zgubiłem motywację. Dawki lece małe. Teraz raz w tyg enan 200mg.
Jeśli dobrze kombinuje 10 dni nic. Potem hcg 3 tyg 4-5 paczek co drugi dzień 1650uj (na 3 razy dziele) potem badania i clomid 3 dni po ostatnim hcg .
Może provi dorzucic ile jak,?. I pół TAB nolvy dziennie. Do odbloku.
Badanie przed czy po hcg. Mam możliwości zrobić tylko raz. Muszę się dostosować czasowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Teoretycznie przy takich dawkach e2 nie powinno byc wywalone. Daj 5-6 dni po enanie hcg, moze byc jak piszesz. Wbij ze 20000 i wypadalo by zobaczyc czy test (jajca) zaskoczyl. Po hcg wchodzisz na klomifen z tamoxem po 1 tab dzienie na wieczor i powinno byc dobrze.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3946
Czyli na badania iść po hcg i sprawdzic teścia i estro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozdziewiczanie miesnia

Następny temat

Odblok po propie

WHEY premium