SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl hormon wzrostu Prosba o Pomoc!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2919

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 52 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 431
Mam 40 lat cwicze od 15lat i chcialbym zaczac brac hormon,potrzebuje porady co brac co jest najlepsze i jak brac.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
z jakiego powodu chcesz brac hgh i czego sie po nim spodziewasz

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
zaczynajac gh pierwszy raz zastanawialem sie czy warto wydawac siano itp itd. ale jakbym byl w twoim wieku to bym sie nawet nie zastanawial. gh w tym wieku jest napewno bardziej przydatne niz w wieku 20-30lat. i mysle ze roznice mozna odczuc wtedy w wielu aspektach zycia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
ja jestem w twoim wieku i biorę hgh 3-4iu + testo deka igf-1 t3 samopoczucie rewalacyjne wizualnie fajnie feet schodzi apetyt dobry poprawia się wygląd skóry.

Co do wymiarów nie przyłączam do tego jakiejś specjalnej wagi miał isć trenbolon który lepiej działa z hgh ale narazie wolę nietoksyki, możenałóżę na dekę jeszcze boldenon.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
wnc skrobnij cos jak ten cyklu wyglada. chodzi mi gzie ten igf wrzuciles. jakie dawki i jak wrazenia po igf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
tomczers wrażenie po IGfie mam wrażenie że działa synergicznie z hgh, ja stosuje dawki 50mg przed treningiem tylko w dni treningowe zamierzam pojechać opcje 75mg pierwsza dawka przed treningiem 50mg druga wieczorem.
wydolność i na treninigu o niebo lepsza zauważalny przypływ siły i energi
pojadę tak z 4 -6 tygodni potem off hgh pójdzie cały czas cykl wyglada następujaco
deka 500mg ew + testo 900 ew hgh 3iu-4iu 3dni onn 1dzień off T3 narazie idzie symbolicznie 12,5mcgbee sukcesywnie zwiekszał , ale nie przekraczał dawki 75mcg.
Dzisiaj chyba wrzucę dostinex po deka daje już przy tej dawce o sobie znać libido jakby trochę na dół 0,25mg.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
ty masz lr3 tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Dokładnie tak.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
nie lepiej brac po treningu? i potem ew rano i po treningu. taki system czesciej jest praktykowany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
może i tak są dwie szkoły po treningu nie próbowałem ale spróbować mogę.

zdaje sie jordan pisał że brał przed treningiem dwoma systemami w dni treningowe i przez 4 tygodnie non stop.

Ty brałeś IGF-1 ?

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
nie. wlasnie mam zamiar dlatego od paru tyg czytam sporo o tym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy rok nowa Bomba

Następny temat

dobrze dobrane firmy

WHEY premium