SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl enan kilka prostych pytań

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6420

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3793 Napisanych postów 18469 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205650
Moze cos z towarem jest nie tak...

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16188 Napisanych postów 18105 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196647
Czasem boli kość ogon owa a czasem całkiem z boku. Jeżeli nie ma duzych guzów i stanów zapalnych to jest ok. Z czasem mięsień się przyzwyczaji i pielęgniarka nabierze doświadczenia. Po iniekcji rozmasuj mięsień w miejscu klucia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 306 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5733
jak poznac czy jest stan zapalny albo jakies inne powazne objawy? Czytalem ze moga byc nieprzyjemne skutki od tego..

Ogolnie poki co jestem negatywnie nastawiony, zawszepo shocie boli caly obręb miejsca ukłucia ale w samym miejscu iniekcji nie ma ani sladu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
weż skończ ten cykl , przejdź na coś w tabsach bo się jeszcze zabijesz , jesteś nie poważny co chwila cuś


Zmieniony przez - nieufajkoksom @ w dniu 2017-01-31 11:21:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 523
też tak miałem, tyle że walnąłem propa w uda. W nocy się obudziłem z bólu i czołgałem sie po tabletki przeciwbólowe :D nie panikuj, mięsień sie przyzwyczai, wszystko zależy od organizmu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Wez zmien tego propa sobie na dlugi estr. Bo tak co inj bedziesz rozczulal sie, ze boli i czuc dyskomfort. Niektorzy tak maja, ze niektore propy ich bola. Szukaj bezbolesnego dla siebie lub zmien na dlugi estr.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 306 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5733
Aras ja bije enana z androchema przeciez a nie propa

Dopiero co skonczylem antybiotyk bo zapelenie oskrzeli mialem i po tym sgocie teraz 37.1 temperatura al3 czuje sie ok tylko dupa boli. Tragedia z tym saa a test taki lajtowy mial byc


Zmieniony przez - Patryk1337 w dniu 2017-01-31 13:11:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6245
Ja tez mam pytanie odnosnie enana. Lece na metce z androchemu i chce wejsc na enan rowniez z androchemu. Czy moge juz teraz podczas metki wskoczyc na jeden tygodniowo i juz jak skoncze metke wejsc po dwa w tygodniu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
koalson
Ja tez mam pytanie odnosnie enana. Lece na metce z androchemu i chce wejsc na enan rowniez z androchemu. Czy moge juz teraz podczas metki wskoczyc na jeden tygodniowo i juz jak skoncze metke wejsc po dwa w tygodniu ?
zaloz swoj temat z ankieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 174 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7050
Patryk1337
Aras ja bije enana z androchema przeciez a nie propa

Dopiero co skonczylem antybiotyk bo zapelenie oskrzeli mialem i po tym sgocie teraz 37.1 temperatura al3 czuje sie ok tylko dupa boli. Tragedia z tym saa a test taki lajtowy mial byc



Zmieniony przez - Patryk1337 w dniu 2017-01-31 13:11:12


Kończę bić propa z andro i też wskakuje na enana , kolega uprzedzał, że boli gorzej jak prop . Jak wbije to dam znać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przygotowania do pct

Następny temat

Strzał w bark

WHEY premium