SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl do oceny!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5107

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
ze scana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5632
na nic dobra meta jak cykl z dupy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
dla Ciebie z dupy skonsultowalem z Gregorem i mowil ze da rade;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
wins/clen/efa taka redukcje to po dlugim masujacym cyklu a nie 4 tyg.na mecie i propie...

Racja. Piszesz z dupy. Po cyklu masującym odrazu redukcja

Do autora:
4 tyg.clen+ efa to bardzo mało.
Ja bym startował od 1 tygodnia z clenem i efą.

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767


wrzucam dwie fotki ramion:) potem porownam efekt:) jestem na poczatku 3tyg mojego cyklu :) generalnie zostal przedlozony do 10tyg:) czuje wzrost sily i jakosci miesnia i generalnie ide do przodu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767


no i triceps :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Sry ze odswiezam, ale Center88 jakie miales wyniki po tym cyklu? Bo za miesiac zaczynam bardzo podobny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49888
ban!!

takie cos to na priv!!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Zarty??

Mysle, ze nie tylko mnie moze zainteresowac wynik tego cyklu.

Poza tym nie jestes kompetentna osoba zeby krzyczec tutaj komu dawac bana komu nie, wiec sie troszke hamuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
rev hmm dalo rade
meta z winkiem suer jest propek do tego i lux.
Bylo ok silowo masakry nie bylo jak wiadomo zwiekszalem ciezary ale nie to bylo priorytetem zyskalem na gestosci kilku kg dobrej masy i jakies 2-2,5cm w bicu nie pamietam dokladnie ogolem nie bylo zle.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co lepsze omnadren czy sustanon ??

Następny temat

Różnica między oryginałem a fake’iem

forma lato