SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl W Wieku 18lat.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41
dobre myslenie stalker,ale z twoimi wymiarami,to smiech brac nawet rumianek i szalwie
do tego 5 lat stazu
narazie poczytaj pocwicz pozniej pisz,i zmien te kity w profilu
jakbym mial psa i cwiczylby 5 lat bez koksu to mialby minimum 40 w bicu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16356
eh az cie czytac nie chce, czas spac ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 320 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3958
jaruss już Ci pisałem dokładnie , tak to jest jak sie uprawia do tego inne sporty np sporty walki na których obwód w bicepsie po jakimś czasie spada.

a po drugie co mają ramiona do tego ?? może mam mniejsze genetycznie , wiesz ty jedziesz na sterydach i sie cieszysz że masz 5cm wiecej w obwodzie , ja jak narazie jade na sucho ,pozatym cały czas masy nierobiłem i jak byłem młodszy cwiczyłem na małych ciężarach , dopiero pół roku ostro trenuje na masę więc obwody będa rosnąć ^^

Zmieniony przez - Stalker19 w dniu 2009-12-27 09:51:24

daj soga będzie lepsza pogoda :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 899 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9988
salker19 brednie tu wypisujesz, nieważne jaki trening po 5 latach obwody idą w gore, to jest normalne. ty pewnie patrzyłeś jak koledzy ćwiczą.

my tą moc mamy w sobie, mamy w sobie ogień

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 320 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3958
powiem inaczej poszły w górę bo ja kiedyś byłem chuderlakiem ważącym 40kg , zapisałem się na siłownie i złapałem masy tak jak chciałem, na każde wakacje chodziłęm przez 3 miesiące na kick boxing i obwody spadły ,dopiero teraz od pół roku stosuje naprawdę duże cięzary 80% i 90% swoich możliwosci i widzę że zaczyna coś rosnąć , do tego chce kupić metkę holenderską żeby lepsze efekty były

tutaj macie fotke jak wyglądam teraz , naprawdę przez te 5lat nabrałem mimo wszystko na masie możecie uwierzyć ^^ i to na sucho

http://photos.nasza-klasa.pl/796877/357/other/std/1dae9d348d.jpeg


Zmieniony przez - Stalker19 w dniu 2009-12-27 10:04:37

daj soga będzie lepsza pogoda :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1159 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13295
już fotki z nk tak nie działają

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
Stalker19 tak jak koledzy brednie piszesz, i jak brednia pewnie wyglądasz... jak ćwiczysz i do tego chodzisz na jakieś sztuki walki to i tak powinieneś wyglądać tym bardziej z takim stażem jak ty mówisz :) więc skończ pier... za przeproszeniem :) a co do sylwestra to widać pussy z Ciebie jest... :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
tzn. tak jak koledzy, czyli tak jak wy piszecie ze brednie pisze... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1542
stalker za miche a nie za koksz takimi wymiarami i 5lat stazu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 283 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3761
Stalker19-Wyjdź i zamknij za sobą drzwi!

"np sporty walki na których obwód w bicepsie po jakimś czasie spada."

"dopiero pół roku ostro trenuje na masę więc obwody będa rosnąć ^^"
to coś słabo trenujesz bo po tych poł roku ćwiczeń już powinny ci obwodu urosnąć!

!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cido...

Następny temat

Cykl Metki

WHEY premium