SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl Propka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 773
Bo działa Dyla :D

Tylko to jest dla początkujących taki szybki.. a Ty już masz dużo staż treningowy i na pewno przebytych wiele różnych typów treningów.. Ja nigdy za bardzo nie mixowałem serii itp, i dlatego szybciej na mnie poszło i od razu zacząłem zabawę w podwójne, potrójne, powtarzane itp. teraz czuje jak rosnę z dnia na dzień :)

Poza tym mimo wszystko za małą dawkę przyjmowałeś propka.. 75mg to przy połączeniu zazwyczaj z metą lub winkiem dla początkujących. Ale ważne, że poszło :)

Cokolwiek by nie mówili sam najlepiej wiem kim jestem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
ale zawsze mowie ze lepiej za malo i ew zwiekszyc niz za duzo i zalowac

Pozdro panowie i rosnijcie tam ostro

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 773
To prawda :) zawsze na zdrowie wyjdzie mniejsza dawka i zwiększać.. ;)

trzymaj się i wzajemnie przyrostów życzę ;)

Cokolwiek by nie mówili sam najlepiej wiem kim jestem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 659 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13479
siemanko
dyla- no w koncu bo juz sie balem
gogi- tez zaczalem laczone serie i musze przyznac ze to dziala
u mnie strasznie masa poszla w ciagu 2 tyg chyba ze 7kg ale duzo w tym fetu. z dieta u mnie troche ciezko ale i tak jestem zadowolony
rosnijcie panowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 773
Po 3 tygodniach kuracji, kiedy dzisiaj się mierzyłem i ważyłem stwierdzam, że średnio 1cm mi przyszedł w każdym mięśniu :) najwięcej w klacie, bo aż 2.5cm. Co do wagi to 3-3.5kg w górę, w talii mam o 0.5cm więcej, więc tego fatu ogólnie nie łapie.

A jak tam u was pomiary?

Cokolwiek by nie mówili sam najlepiej wiem kim jestem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
ja tam wole pod koniec cyklu sie pomierzyc bedzie wiekszy szok, gdzie wczesniej mierzac klate bylo jeszcze prawie 40cm luzu na metrze krawieckim, a teraz go zabraknie

Zmieniony przez - DYLAUDIO w dniu 2009-09-26 12:22:59

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 659 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13479
ja ostatnio sie mierzylem po 3 tygodniach i z przyrostami bylo podobnie do goginatora: 1cm lapa, 2 klata, 1,5 barki, w talii spadlem 4cm, ale niestety nadrobilem to juz z nawiazka
zostalo mi jeszcze troche ponad 100mg, wiec rozbije to na dwa razy i niestety trzeba konczyc
po ostatnim strzale sie pomierze i wrzuce jakies foty wiec bedziecie mogli ze mna pojechac
pozdrawiaka i przyrostow zycze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
goginator niestety nie masz racji co do tego ,że staż treningowy ma wpływ na rośnięcie na danym środku bardziej to genetyka . ja od pon lece meta 30 mg + prop 100 mg i do dnia dzsiejszego powróciłem do formy z poprzedniego cyklu czyli poszło 2 kg +
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
sorry 4 kg up
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 773
"staż treningowy ma wpływ na rośnięcie na danym środku bardziej to genetyka"

A kiedy ja tak uważałem ? :) staż treningowy jeżeli chodzi o sterydy powinien wynosić minimum 2 lata, aby nie zablokować jeszcze w pełni nie wyrobionych receptorów w mięśniach mówiąc prosto. A o tym co działa bardziej podczas różnego stażu nie pamiętam :D

Cokolwiek by nie mówili sam najlepiej wiem kim jestem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kto pyta nie bladzi

Następny temat

Omka+winko...........

WHEY premium