SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl Deca, oma, tesc, mata

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5544

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29963
Wypełnij tą ankiete, bez niej nikt Ci rozpiski nie poda.
I edytuj posty, zamiast pisać jeden za drugim.

Zmieniony przez - Adriandna w dniu 2010-01-06 00:14:22

Jestem tym, kim jestem. Dzięki "nim" jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 389
a typ budowy taki jak widac, szczuply ale w umiesniony

"Aby do czegos dojsc, trzeba wyruszyc w droge"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 93 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8380
'ciazko grubne'

tak ogólnie to jestem wiór (polecam mleko ) ale nabazgrać moge. po przeczytaniu tego wszystkiego mogę napisać tylko to: daj sobie spokój, na prawde.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 389
nie chodzilo doslownie o grubniecie mialem na mysli ciezko nabrac mi masy wiadomo ze niechodzilo mi o fat

"Aby do czegos dojsc, trzeba wyruszyc w droge"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36604
O w dupe... ale trening masz kozacki! Pojecia o diecie pewnie tez nie masz i na dodatek już po dwóch cyklach, weź się w garść człowieku bo tylko zdrowie sobie psujesz.
Na tym forum są eksperci ale pomagają tylko ludziom z podstawową wiedzą, ty takiej nie posiadasz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 584 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31758
Trening bez sensu wynik na klate to ja mialem lepszy chodzac tylko na zapasy i nie biorac nawet odzywek. Poszukaj jakiegos normalnego treningu w innym dziale rozpisek i mozliwosci masz w*****j.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
"a typ budowy taki jak widac, szczuply ale w umiesniony" yhym

po dwoch cyklach dalej wygladasz jak wygladasz. Poki twoja wiedza na temat treningu i diety bedzie kulaka to zaden kox ci nie pomoze. Jedynie zdobedziesz owlosienie na plecach przy dobrych wiatrach
Odpusc sobie i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szybko chudne ciazko grubne klata te motto mi sie podoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 389
bbishop123, a moze nie kazdy urozil sie tak silny jak ty co... niemusisz odrazu wbijac... to po to go chyba wystawilem zebyscie go ocenili wiec sie chyba macie w tym dziale tym zajac i poprawic bledy a nie udawac wielkich kozaczkow bo ja przez nata tez moge pow ze 1000kg wyciskam.

"Aby do czegos dojsc, trzeba wyruszyc w droge"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5451
kolego moja propozycja poczytaj troche sam koks bez diety nic ci nie da wogule co to korwa ma byc rok silki i juz omo meta korwa ludzie opanujcie sie chcilabym widziec twoja diete ewentualnie suple masz dopiero 20 lat poczekaj jeszce troche a nie juz 2 cykl dieta >trening>suple> za 2 lata cykl tyle pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 cykl.

Następny temat

prop DNA

WHEY premium