SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl Clenbuterol + T3 - pośba o porady

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11330

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

29

Waga

96

Wzrost

175

Obwód ramienia

41

Obwód klatki

120

Obwód uda

kij wie

Obwód talii

99

Staż na siłowni

3 lata z ponad roczną przerwą

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

222,124,40

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Enan 12 tyg

Opisz swój plan treningowy

Obwodowy, kardio

Cel cyklu

Redukcja i to ostra

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

2 lata

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

25 około

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

średnio

Stan zdrowia

bdb

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

?

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

85,nie robie,40 (dopiero zacząłem squaty)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Salbutamol zamiast clenu + T3 małe dawki metki 1h przed treningiem 5mg po treningu zawsze po posiłku masz tanio i efektywnie.
W clen się nie baw , mnie ten specyfik rujnuje psychicznie i fizycznie, resztę napisze po wypełnieniu ankie-ciory , niestety , taki mamy regulamin.
2

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 428
Mete + propa mam zamiar brać po redukcji więc odpada... Do salbutamolu nie mam dostępu :/
HMB+ L-glutamina + tauryna wystarczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Nic nie warte suple na mnie glutamina działa, ale w badaniach wychodzi inaczej z supli bcca i kreatynę możesz brać ,to najlepsze rozwiązanie ale to już dział suplementy, przede wszystkim kreatyna. jest tu najlepszym legalnym antykatabolikiem.

Edit Zamiast clenu rozważ efedrynę.


Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2016-06-19 23:50:47

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16107 Napisanych postów 18066 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196481
Test plus t3 spokojnie wystarczy ewentualnie coś na zbicie apetytu i będziesz zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Siewca Wiatru
Spali je bo pali w zasadzie wszystko. Test to najlepszy antykatabolik z możliwych. A Clen pojedzie Ci po sercu i to mocno.


Pali to co ma palic w zaleznosci od innych czynnikow, a test to nie jest najlepszy antykatabolik,
daleka droga zebys byl w stanie tu doradzac

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
Nikt Ci tu nieradzi zle chcesz mocnysrodek t3 i chamowac katabolizm sumplami i to jeszcze takimi na które jest mnóstwo badan ze niedzialaja ? Bez sesu,albo daj teścia albo same t3 ale stracisz mega dużo... Przeplataj clen z joszka jak juz masz clen co 2tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 439 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 75126
miczelx
Siewca Wiatru
Spali je bo pali w zasadzie wszystko. Test to najlepszy antykatabolik z możliwych. A Clen pojedzie Ci po sercu i to mocno.


Pali to co ma palic w zaleznosci od innych czynnikow, a test to nie jest najlepszy antykatabolik,
daleka droga zebys byl w stanie tu doradzac


Ja siebie nie nazywam doradcą , ja się wypowiadam. To otwarte forum więc każdy może. Tak samo jak każdy ma swój rozum i musi sam sobie oddzielić dobre od złych informacji. Uważam że test jest najlepszym antykatabolikiem. Ty uważasz inaczej , więc powiedz nam co jest lepsze według Ciebie i dlaczego jeśli uważasz się za doradcę.
Co do supli to właśnie HMB było testowane na szczurach w końskich dawkach bez pozytywnych efektów. I mówił o tym trener między innymi Marcusa Ruhla gdzieś na YouTube. I ten link tu się gdzieś znajduje na forum. Stąd wiem o tym badaniu.

Dopóki Walczysz Jesteś Zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Tren jest lepszy

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 439 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 75126
Tylko kto na nim wytrzyma wiele miesięcy. Dla kogoś kto leci non stoper zostaje właśnie test + dodatki. Ja stawiałbym na testa pon. " moim zdaniem " jest najbardziej dla nas neutralny. I radzimy sobie z nim jako z czymś dla nas znanym.

Dopóki Walczysz Jesteś Zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Siewca Wiatru
miczelx
Siewca Wiatru
Spali je bo pali w zasadzie wszystko. Test to najlepszy antykatabolik z możliwych. A Clen pojedzie Ci po sercu i to mocno.


Pali to co ma palic w zaleznosci od innych czynnikow, a test to nie jest najlepszy antykatabolik,
daleka droga zebys byl w stanie tu doradzac


Ja siebie nie nazywam doradcą , ja się wypowiadam. To otwarte forum więc każdy może. Tak samo jak każdy ma swój rozum i musi sam sobie oddzielić dobre od złych informacji. Uważam że test jest najlepszym antykatabolikiem. Ty uważasz inaczej , więc powiedz nam co jest lepsze według Ciebie i dlaczego jeśli uważasz się za doradcę.
Co do supli to właśnie HMB było testowane na szczurach w końskich dawkach bez pozytywnych efektów. I mówił o tym trener między innymi Marcusa Ruhla gdzieś na YouTube. I ten link tu się gdzieś znajduje na forum. Stąd wiem o tym badaniu.

Jakie hmb, jakie badania lol daj spokoj bo bredzisz,
reszta nizej

Siewca Wiatru
Tylko kto na nim wytrzyma wiele miesięcy. Dla kogoś kto leci non stoper zostaje właśnie test + dodatki. Ja stawiałbym na testa pon. " moim zdaniem " jest najbardziej dla nas neutralny. I radzimy sobie z nim jako z czymś dla nas znanym.


Antykataboliki potrzebne sa na redukcji, jak ktos redukuje wiele miesiecy to powinien zmienic hobby na wedkarstwo, a jak "non stoper" to nie ma oczy mowic wogole, zostal poruszony temat antykatabolika, a nie towaru ogolnie.
test jest najlepszym antykatabolikiem tak jak audi jest naszybszym autem , napisales bzdure i wszystko na ten temat, Twoje zdanie jest tu bez znaczenia, licza sie fakty i to by nie wprowadzac nieswiadomych ludzi w blad.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mozna Tamoxifen podczas HCG???

Następny temat

danabol turanabol taboksifen

WHEY premium