SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl 6 tyg.Pytanie ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2650

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
trenuj posladki... lubie zgrabne i ogolone pupy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
hahahahahahah to musicie sie zlozyc dla mnei na depilacje laserowa

nic innego nei pomoze

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
ja proponuje cos dla prawdziwch mezczyzn... wosk... depilacja rowa woskiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2222 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13128
Łaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!

26 weeker...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 548 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4477
KS.IFBB

mógłbyś normalnie podac troche argumentów i kontrargumentów za krótkimi i za długimi cyklami ? a tak wogóle to jak wy spece normalnie zapodajecie krótkie czy długie cyklony ?

kania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
ja żadnych nie zapodoaje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 539 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9642
Kazam - czyli uwarzasz ze nie ma sensu trzy cykle pod rzad to jak bys rozpisal takie wlasnie cykle i w jakich dawkach. chcialbym dowiedziec sie bo w sierpniu juz zaczynam a chce miec juz miec kupione na te 3 cykle odzywki itp.... Bo ja chcialem wlasnie sprobowac te 3 cykle na krotki estrach a pozniej nastepny rok zrobic dwa cykle w ciagu roku ale na dlugich estrach. W ten sposob zobacze gdzie mialem lepsze przyrosty. Daltego chce sie poradzic. pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
omgterror niekt ci nie powie jak to na ciebie podziala te krotkie cykle musisz sprobowac i dobrze ze zaczynas od krotkich estrow, zrob sobei cykl 6tyg i zobaczysz jak bedziesz zadowolony to 6 tyg przerwy i znowu, jak nie bedziesz zadowolony to juz wiesz ze musisz sprobowac dlugich cykli na poczatek 9tyg deka prolo kombinuj poznaj swoj organizm io bedzie SI
pozdro

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 539 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9642
Macieja ja wiem ze trzeba probowac ale chcialem o rozpiske jakie dawni robic w krotki cyklach i jak sie kluc tylko nie jakies male smieszne dawki typu 50 mg co drugi dzien tylko takie zeby naprawde mnie zrobilo. A jezeli chodzi o dlugi cykl to moj pierwszy cykl wlasnie byl dlugi. Powiem tyle ze za male dawki robilem wlasnie dlatego przez pierwsze 5 tyg mial za***iste przyrosty bo az 25 kg sily i 8 kg masy a pozniej wszystko stanelo w miejscu i tak nie za bardzo bylem zadowolony do konca nie mowie ze jest zle ale moglo by byc lepiej. pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
wiesz trudno ci wypisac cykl pozatym nie wiem jaki masz cel domyslam sie ze masa wiec jesli masz za soba z 2, 3 cykle to cos takiego moze:
1-5 meta 20mg ed
1-6 prop 50mg e2d
1-6 silabolin albo superka 50mg e2d
mysle ze cie ruszy jezeli sa za male dawki toje zwieksz np prop 100mg i supra albo silka do 75mg i wszystko nolva pod reka. Na odblok proponuje 12 tabl clomidu i nolve 3 dni po 40mg reszta po 20mg do konca clomidu mozesz dolozyc proviron i jest extra
pozdro

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak koncepcji

Następny temat

Metabolic

WHEY premium