SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl 6 tyg.Pytanie ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 539 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9642
Czesc, wszystkim chcialbym dowiedziec sie czy przy cyklu 6 tyg. czy bedze dobrze jak dolacze prolongatum razem z prop. Czy lepiej sam prop. walic przez 6 tyg. Jezeli lepiej jest polaczyc te dwa srodki to jak to mozna rozpisac do tego jeszcze bedzie meta przez 6 tyg. To bedzie moj drugi cykl. Chodzi o to ze boje sie o wy***ke prop. a prolongatum jeszcze nie spotkalem sie z wy***kami. Jezeli lepiej walic prop. to beda musial postarac sie o dobry towar. Wogole chce zrobic 3 cykl 6 on 6 off 6 on 6 off 6 on 6 off chce zobaczyc na krotkich estrach jak bedzie. Wlasnie pierwszy zrobie tesc + meta drugi tesc + superka trzeci tesc + wino. Chyba ze mam jakos zamienic te cykle ze pierwszy bedzie lepiej tesc + superka, dlatego chcialbym dowiedziec sie co i jak. Pozdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 539 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9642
Nie stety nie jestem po kilku cyklach tylko po jednym ale wiesz zobacze czy dam trzy srodki czy dwa wole dwa zreszta jak bede zaczynal kuracje to dam znac na forum. pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
ja bym tak nie robil, mysle ze nie bedziesz zadowolony,
rob dluzsze cykle i dlugie przerwy....
your choice

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18456 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205574
Nie lepiej byloby uzyc tych 4 srodkow(tesc,meta,superka,wino)w jednym cyklu:
1-4 meta 15-25 mg ED
1-10(12) enan lub prop 200-300 mg/tydz
4-9 superka 100-200 mg/tydz
8-13 wins 15-30 mg ED

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 539 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9642
Sam nie wiem bo moj pierwszy cykl byl wlasnie dlugi i mam dluga przerwe ale mysle ze wiecej spadkow jest niz na krotkich. Wiecje skutkow chyba tez jest na dlugich. Czy lepiej dac 3 srodki na tych 6 tyg cyklach. Aleks wlasnie myslalem nad tym wlasnie dlugim cyklem bo nie trzeba kluc sie tak czesto. Jeszcze zoabcze jak kto co napisze. pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
tak racja side'y sa mocniejsze ale spadki mniejsze, organizm ma czas na przystosownaie sie do nowej"fizjonomii" , prawdziwe przyrosty robi sie na dlugich cyklch(jezeli o mnie chodzi) ale z Toba moze byc inaczej to oczywiste

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 539 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9642
No wlasnie dlatego chce zrobic takie 3 cykle i zobaczyc jak to bedzie to gdzies mnie wyjdzie 9 misiecy wszystko a pozniej odczekam i bede robil 2 cykle dlusze w ciagu roku i zobacze jakie beda efekty. Dlatego chcialem zeby ktos mi rozpisal dawkowanie jakie najlepsze jest na tych krotki cykalch ale taki juz sprawdzone. pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2635 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29096
Aleks, wg Ciebie lepiej wlaczyc przykladowo od 6 tyg wins z supra czy moze tak jak Ty wyzej rozpisales "pokolei"?

1-9 prolo 250/e6d
1-4 metax 15/ed
6-11 supra 50/e2d
7-12 wins 50/e2d

Cykl rowniez drugi. Wszystkei szczegoly tutaj https://www.sfd.pl/temat201557_strona1/ 

Moze pomoze to rowniez Terrorowi w wyborze.

Out of range.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18456 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205574
maat, coraz bardziej przemawiaja do mnie cykle ktore stopniowo wprowadzaja srodki na niskich dawkach powoli je zwiekszajac.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
ja tez jestem za stopniowymi dawkami i zeby je zwiekszac a nei robic tych powalopnych frontow bo to jest bee am po sobie wiem jak bylo ale czy jest na to czas przy 6tyg ???? ja mysle ze nei ma czasu

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
przy krótkich estrach lub oralach jest czas
jak dla mnie obecnie cykl 6tyg max! 4-5lux...to moje zdanie

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2635 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29096
1-9 prolo 250/e6d
1-4 metax 15/ed
4-8 supra 50/e2d
8-12 wins 50/e2d

Czyli raczej cos takiego, tyle ze dawki stopniowo zwiekszajac?

W sumie mam podobne podejscie - na "czuja" z dlugoscia i dawkami z tym, ze to taperowanie nie za bardzo mi sie widzi przy krotkich estrach typu wins/supra. Tzn. zbedne to IMO przy 5-6 tygodniach.. no moze nieliczac mety. Conajwyzej enan, ale na pierwszy raz to czestotliwosc iniekcji zwiekszylbym, powiedzmy w polowie, o ten jeden dzien.

Powiedz co o tym sadzisz. Mysle, ze Terror sie nie obrazi. ;-0

Out of range.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak koncepcji

Następny temat

Metabolic

WHEY premium