SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl Enant pytanie o hcg i częstotliwość

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4312

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

24

Waga

94

Wzrost

184

Obwód ramienia

40.5

Obwód klatki

117

Obwód uda

43

Obwód talii

Staż na siłowni

3lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

białko 3 wegle 5 tluszcze 1

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

żadne, to pierwszy

Opisz swój plan treningowy

split 5cio dniowy

Cel cyklu

masa dobrej jakosci

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

-

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

15-18

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

brak info

Stan zdrowia

zdrowy

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

owłosienie raczej słabe jesli chodzi o wszystki inne części ciała oprocz głowy

PPM (podstawowa przemiana materii)

2300

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

klatka 125, martwy 120 na w seriach max nie wiem przysiad max nie wiem nie robie po kontuzji kolana
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 174 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2658
Witam, mam pytanie odnośnie bicia Enanta, otóz jestem na cyklu 300mg na tydzien przy czym robiłem jedną iniekcje na tydzien jestem na po piątym strzale waga ogólnie poszła jakieś 3,5 kg do przodu ale nie wiem czy to zasługa tescia czy diety i bardziej dogranego treningu odczucia jakieś są na plus ogolnie więcej siły lepsza pompa, myślę żeby zejść do strzała co 6dni 300mg albo co 5 dni 250mg (teść jest z sis labs 300mg) którą opcje byście polecili z własnego doświadczenia?
Drugie pytanie mam odnośnie HCG mam po 5000 jednostek, 5 tydzien to myslę ze odpowiednia pora zeby juz coś wbic jeśli chodzi o jajca to cieżko mi powiedzieć czy sie skurczyły czy nie, ile polecacie bic jednostek i kiedy? lepiej domięsniowo czy podskórnie? wiem ze to zalezy od dawki dlatego chce sie dowiedzieć jak wy to działacie, I ostatnie pytanie ważne dla mnie strzały bije w udo pierwsze cztery zrobiłem w prawe, piąty dałem w lewe po czym był dość mocny bul bo nowy mięsien i wogole cieżko mi zrobić w lewe samemu czy są jakieś przeciwskazania zebym bił tylko w prawe? nigdzie nie mogę znaleść takich informacji.. jesli chodzi o dupsko to cieżko mi samemu bo nie idzie wtedy odciągnąc tłoczka. Za wszystkie odpowiedzi z góry dzięki i pozdro.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4267
igor5555
Witam wszystkich forumowiczów. Szukam sprawdzonego dostawcy saa i chciałem zapytać czy ktoś z was kupował może sterydy na tej stronce: Sterydy Cennik ? Wygląda dość ciekawie i mają bardzo atrakcyjne ceny, fajnie byłoby mieć jednak pewność, że to sprawdzony sklep.

Nie podaje się kolego takich rzeczy na forum
Lepiej przeczytaj regulamin..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Jeśli chodzi o dawki teścia to możesz dac co 5 dni ale jak leci cały czas jakiś nawet minimalny progres to nie ma potrzeby jeśli stanęło to wal co 5dni
Hcg kiedyś nie bili w czasie cyklu i ludzie żyją ale wiadomo wszystko idzie doborzodu więc proponowane jest raz w miesiącu przybic amp podzielona na pół
Różnica domiesniowo czy podskornie jedynie taka chodzi o czas wchlaniania tyle z mojej strony
1

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 174 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2658
Ok to jak zrobię strzała testa np w pon to hcg we wtorek 2500jednostek i pózniej 2500 znowu po ilu dniach? Nie chce żeby mi jajca rozsadziło ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co 3 4 dni. Hcg możesz w dniu testa bić, nie musi to być w dni inne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94935 Napisanych postów 364919 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670458
Nic ci nie rozsadzi na spokojnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 174 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2658
Ok to tak zrobię, igła 35mm 0.6 będzie okej w takim razie jak bije domięśniowo w udo wszystko tak? A co z tym biciem w prawe lewe? Bo tak myślałem skoro np ktoś bije propa co dwa dni na zmianę to i tak wychodzi że co 4dni ta sama strona to chyba mogę nic cały czas w prawe jak mi tak wygodnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
HCG tylko w lewe

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94935 Napisanych postów 364919 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670458
dobrze było by zmieniac miejsca inj lec przy takiej częstotliwości możesz bić w jedno tylko

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 174 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2658
Krzychu79 w lewe lepiej klepie czy jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to był sarkazm. Jeden czort gdzie wbijesz hcg, zadziała tak samo.
Bij sobie podskórnie, po co się dziurawić igłami na darmo.


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2018-11-07 23:00:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 174 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2658
Eh to nie wyczułem tego sarkazmu, jaka igłe jak podskórnie ? Czytałem że podskórnie to mogę walić po 500 czy 1000 a 2.5k to doniesienia już ale czy to prawda ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nieudany cykl

Następny temat

Jak ogarnąć pierwczy cykl? skąd odblok?

WHEY premium