SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl 2012

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 289
Zaraz poprzeglądam, z góry dzięki. Coś wybiorę i finalnie zaczerpnę opinii;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 289
Poczytałem, przemyślałem.
Co sądzicie o cyklu na NoxPump od Doriana 30saszetek przed, a po treningu Storm? Do tego dobra dieta + gainer z białeczkiem dla jej uzupełnienia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
moje zdanie jest takie jak flexa, za wcześnie na takie mocne środki, zresztą poczytaj trochę o geraminie bo pewnie nawet nie wiesz w co się ładujesz, mi osobiście próby wątrobowe podbiła na 300 % normy, nie mówiąc juz o powszechnym problemach z flakiem w spodnaich u osób stosujących
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 289
Nie ma żadnych przeprowadzonych badań i o skutkach ubocznych mało wiadomo. Co do klapniętego wacka, prawda, ale tylko do 2h po treningu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 289
MaLIK3232
Nie ma żadnych przeprowadzonych badań i o skutkach ubocznych mało wiadomo. Co do klapniętego wacka, prawda, ale tylko do 2h po treningu...


Nie wiem w co się ładuję i dlatego tu piszę ;)
To jak nie Dorian to co oskubać? White Food ze Stormem mhm albo Napalm / Storm?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Używaj notatnika z ołówkiem do edycji postów.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
Wszędzie tylko post pod postem. Jak chcesz mieć dobre combo to możesz dać np. Hot Blooda + Attack, albo Shock + storm. Odpuść sobie 1,3, bo na dłuższą metę będziesz chodzącym geranium jak ci się to spodoba. WF dobra opcja, ale ją dałbym w czasie przerwy pomiędzy cyklami. AAKG możesz zarzucić do cyklu też.
...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 289
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
Daj shock + storm + ew. aakg dorzuć i będziesz zadowolony. Skoro napisałeś "Dobra dietka" to białko niepotrzebne. Chyba, że masz niedobory to ok ^^
Hot Blood jest dobrym połączeniem z Attackiem jak pisałem wyżej. Combo konkretne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w doborze stałej suplementacji - prozdrowotnie

Następny temat

przygotowanie do sezonu-suplementy

WHEY premium