SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cwiczenia w domu, boks

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2863

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 487
Witajcie. Oprócz tego, że chodzę na sekcję boksu, chciałabym popracowac też w domu. W dni wolne od treningów robię walkę z cieniem, cwiczenia z piłeczką tenisową, brakuje mi tylko cwiczeń uników. Znalazłam na youtube takie o to cwiczenie, do powtórzenia w domu (od 18.10 min), chodzi mi o pojedynczą linkę. Myślicie, że dużo pomoże? Uniki tułowiem mam słabiej wypracowane niż rękoma (czyli zbicia, zasłonięcia), więc przydałby się ich dodatkowy trening. A może wy macie pomysły na jakies inne treningi w domu? Niekoniecznie tylko na uniki, ale też na koordynację (jej nigdy dosyc) i na refleks (wiadomo - im większy tym lepszy).
Link do filmiku :

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2053
ćwiczenie z liną jest bardzo dobre poprawia gibkość ruchliwość ciała . dobre ćwiczenie które sam stosuje jest także trening z piłką tenisową czyli ... mocujesz piłkę tenisową na sznurku obwiązujesz tą piłkę sznurkiem i mocujesz gdzieś na suficie i gdy rozbujasz sb piłkę to robisz pod nią uniki jest to bardzo dobre ćwiczenie luzu uników pracy nóg osobiście polecam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45904
tym ćwiczeniem z linami wyrabiasz uniki.co do ogólnej koordynacji to https://www.sfd.pl/Ćwiczenia_ogólnorozwojowe_w_treningach_bokserskich.-t84365.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 995 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27123
Wariacja na ten temat:

For true success ask yourself these four questions:
Why? Why not? Why not me? Why not now?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
jak masz kogoś z kim mogłabyś ćwiczyć, to tak: stań pod ścianą, druga osoba staje w odległości 2-3 metry od Ciebie z piłeczką tenisową i rzuca w Ciebie celując w głowę. Ty musisz zrobić unik w lewo/prawo. Fajne ćwiczenie z odrobiną adrenaliny

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obite piszczele pytanie o regenerację itp..

Następny temat

SZANSA NA STUDIA OFICERSKIE

WHEY premium