SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obite piszczele pytanie o regenerację itp..

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1526
Witam, mam pytanie dot. obitych piszczeli. Otóż miesiąc temu nie cały na treningach po obijałem sobie piszczele na tarczach (lipnie mi trzymał i zdarzyło się pare razy kopnąć w bok.. tarcze nie byył tak rozkopane) + sparingi między klubowe. 3 tyg temu miałem pierwszą walkę gdzie brałem udział w dalej bolących piszczelach. Do teraz mnie bolą piszczele że ledwo kopię low kicki.. Mam pytanie czy powinienem zaprzestać bądż zwolnić kopanie obitą nogą , czy nie zwracać uwagi na to?? Jak długo mogą się regenerować piszczele?? miałem siniaki , ale juz zeszły teraz jedynie zbita kosc. Pozdrawiam i czekam na odp. Czy masc altcet dobra będzie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 250
Nic na sile. Daj sobie spokój z kopnięciami narazie bo możesz nabawić bardziej poważnej kontuzji. Co do spaceru to możesz smarować zaszkodzić nie zaszkodzi tylko ze on działa bardziej na opuchliznę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1526
rozumiem, dzięki za odpowiedz , czekam na więcej opini. Z tego co się dowiedziałem to piszczele się długo regenerują nawet do kilku miesięcy więc nie wyobrażam sobie nie kopać na tajskim ;s Napewno miał ktos ten przypadek więc prosiłbym o więcej rad

Zmieniony przez - wisalista1 w dniu 2014-03-01 21:44:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2357
Nigdy tak nie miałem bo maks 3-4 dni i przechodziło aż doszedłem do poziomu gdzie obicie/sińce/guzy znikają na drugi dzień.
Zwolnij z kopaniem na jakiś czas, smaruj maściami przeciwbólowymi i na obrzęki/obicia (np altacet/altaziaja) i powinno przejść jak nie to do lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2053
ja także zgadzam się z @up . smaruj to maścią jeżeli po miesiącu nie przejdzie skonsultuj się z lekarzem . a jeżeli chcesz kopać i zbytnio nie odczuwać tych piszczeli to kop w ochraniaczach i wtedy będziesz w dużo mniejszym stopniu odczuwać ten ból .
i jeszcze polecam to maść http://www.i-apteka.pl/product-pol-763-ESCALAR-masc-30g.html . ale bardzo pomogą Ci ochraniacze nie będziesz tak narażał swoiych piszczeli na poważniejszy uraz .


Zmieniony przez - Piotrioss98 w dniu 2014-03-01 23:05:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1526
dzięki za rady. jak by ktos jeszcze chciał się wypowiedzieć to zapraszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45904
u mnie też obicia 1-3 dni i po kłopocie.jak aż tak boli Ci zrób przerwę jak masz taki ból że aż kopać nie możesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9061
tez mialem podobnie , altacet pomogl. Z tym ze u mnie to trwalo przez pierwsze pol roku jak zaczelem trenowac , od 2 lat nic powazniejszego sie nie stalo tfu;) wiec moze sie jednak troche uodparniaja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych

Następny temat

Cwiczenia w domu, boks

WHEY premium