SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cwiczenia

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1251

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5313
Hmm przeglądałem właśnie internet i wpadłem na taki ciekawy filmik



Ciekawe rodzaje pompek są pokazane
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 805 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10721
mnie by znudzil. wolalbym biegac. to jak z roznymi gadzetami fitnes. mozna potrenowac cos z sensem, zeby nabrac sprawnosci, ale mozna tez kupic sobie jakis gadzet i ruch zamienic w meczarnie i jeszcze za to zaplacic. ogolnie mi sie wydaje ze wytrzymalsoc najlepiej robic w tym co chce sie robic, a nie wymyslac wiazanki dziwnych ruchow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5313




Co powiecie na temat tego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5313
Wypowie się ktos?;]i
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5313
Wypowie się ktos?;]i
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 420 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6793
Mamy ocenic filmik? CO mamy dokłądnie opisać ten trening, ćwiczenia..? Sprecyzuj pytanie

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5313
Ogólnie ćwiczenia zawarte w tym treningu czy są dobre i czy opłaca sie je wykonywac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 420 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6793
Co jest twoim celem? Masa?Redukcja ? nie jestem pewien ale to chyba podchodzi pod crossfit.

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5313
zrzucenie tłuszczyku z brzucha :) czyli redukcja:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 420 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6793
Tak jak mówiłem, to chyab troche crossfitu, ale mysle że zwykły plan + dieta + aeroby to dobry sposób..

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5313
ABS lvl 2 , pompki rózne sposoby , nogi , przysiady i ekspander + dieta ( mam) + bieganie i basenik :)

moze troche zrzuce tluszczyku;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8073
Te ćwiczenia to bardziej dla kobiet :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningu do opisu :) Komentarze negatywne i pozytywne.

Następny temat

Trening bicepsa. Zastyga podczas zginania.

WHEY premium