SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cwczenie bez diety !

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1942

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Waga

79

Wzrost

180
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2
Witam pewnie temat był wałkowany miliony razy lecz chcialbym zalozyc nowy o tym temacie.
Kiedys cwiczylem w domu sztanga pompki hantelki itd efekty byly lecz chcialem zabrac sie za to z kreatyna i mam takie pytanko czy biorac kreatyne cwiczac bez diety poprostu jesc duzo dostarczac tyle ile trzeba organizmowi bede widziaal jakies efekty? nie chodzi mi tutaj o reke burneiki czy pudziana poprostu tak dobic z 5-10 cm w bicepsie Pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Kreatyny nie opłaca ci się brać
A co do pytania to chcesz tylko powiększyć bicepsa a nie lepiej rozwijać całego ciała potem będziesz śmiesznie wyglądał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111386
5cm w tydzień dobijesz jak sie postarasz.
https://www.sfd.pl/5cm_w_bicepsie_w_tydzien!-t405116.html

________
Da sie 'dobic' bez diety,ale niesamowicie ciezko bedzie,musialbys duzo wpieprzac,zdrowo,i liczyc sie z tym ze moze Cie sporo tez podlać :)

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 325 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18042
haha 10cm,hahaha :D.. w tydzien,dobre dobre .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 325 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18042
w rok mi tyle nie poszlo,teraz na krecie licze,ze 2-3 cm pojdzie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 541
bez diety cos tam uroznie zawsze ale tak jak kolego wyzej pisal musisz duuuzooo jesc i liczyc sie z tym ze brzuszek tez urosnie. Pomysl nad dieta wcale nie jest to az tak kosztowne i czasochlonne wiem to bo pracuje i jakos daje rade. I 10 cm w bicku nie urozlo mi od kad zaczolem cwiczyc czyli 3 lata. W rok to max 5 cm i to na poczatku kariery bo sa wieksze przyrosty a pozniej co raz slabiej idzie. I moze na poczatku na sucho pocwicz zeby zrobic ile mozna bez supli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 325 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18042
Dokladnie,ja mlody jestem to widze roznice,bo i dojrzewam i cwicze, i teraz krete biore to mysle,ze cos jeszcze urosnie,ale tak jak mowisz,na poczatku do pewnego stopnia przyrosty sa duze,z czasem coraz wiecej pracy trzeba by cos szlo .
Widac,gosc chce miec pakiety dyskotekowy czy moze plazowy,bicek musi byc,buaha :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1248
Efekty będą ale małe , branie kreatyny bez diety nie ma dużego sensu. Dzieki spożywaniu kreatyny w postaci monohydratu można zwiększyć stężenie kreatyny w miesniach co zmienia sie stosunek płynnych i stałych w komorce miesniowej , co za tym idzie komórki miesnowie wchłaniają wiecej wody .Zachodzą procesy biochemiczne powodujące większe wchłanianie aminokwasów. Można wywnioskować że Kreatyna wymaga dobrej sprecyzowanej diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2
Zaden pakiet dyskotekowy mistrz;) poprostu chce lepiej wygladac i tyle . no dobra ale jak taka diete ulozyc ja nie mam pojecia jak mam ja ulozyc pomozecie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 325 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18042
cybran,kto powiedzial,ze ja diety nie mam ;) ? Odpowiedz ulozylem do malego .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1248
adamek.k
cybran,kto powiedzial,ze ja diety nie mam ;) ? Odpowiedz ulozylem do malego .


Pisałem tutaj do autora tematu , nie do ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
5 cm w bicepsie praca ok 2 lat, dla początkującego moze ponad rok, przy średnim BF.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Refluks żołądka a dalsze treningi

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny

WHEY premium