SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cudze Chwalicie, Swojego nie znacie...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9087

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1612 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22961
Eugeniusz Dadzibug jeżeli chodzi o kyokushin to chyba bardziej jest od niego utytułowany Piotr Sawicki.

Jego osiągnięcia:
Mistrzostwa świata
I miejsce – Tokio 1997
Mistrzostwa Europy
I miejsce – Volos 1996, Gdańsk 1997, Saragosa 1998, Porto 2000
II miejsce – Bukareszt 1995
Mistrzostwa Ameryki Północnej
I miejsce – 2000
Mistrzostwa Polski
II miejsce – Kielce 1994,
III miejsce – Częstochowa 1993
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Jeśli nie jesteśmy przy czysto uderzanych, to z wielkich zasłużonych trzeba pamiętać o Zbyszku Cyganiewiczu, którego chyba przedstawiać nie trzeba.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1969 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731766
Jak mozna zapomniec o Piotrze Siegoczynskim.
Pierwszy Polski Mistrz Świata, tytul ten zdobyl az trzykrotnie. Pieciokrotny Mistrz Europy, medalista turniejów w semi, light, full contact. Pierwszy trener kadry narodowej semi cotact.
Czlowiek legenda polskiego Kick-boxingu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 195
Powiem szczerze, że odzew na mój post przeszedł moje oczekiwania.
Od czego by tu zacząć?

OloKK
Cudze chwalicie a na przykład Mariusz Cieśliński wpisał się parę postów wyżej


Przyznam się, że trochę jestem w szoku. Imponujące osiągnięcia, masa tytułów, a ja… pierwszy raz w życiu słyszę to nazwisko :-/ Wstyd mi trochę. Jak najbardziej trzeba dołączyć tego pana do „Listy Chwalenia Się”

SergioMartinez
Grzegorz Proksa. Wielki talent i przyszły mistrz świata w kat. średniej.
Niesamowity i charakterystyczny styl boksowania. Niedługo będzie o nim słyszał cały świat.



Właśnie o takie posty prosiłem- to typowy przykład mojego zapominalstwa. Jak najbardziej pan Proxa powinien znaleźć się na liście

Dylemat pewien mam z Panem Kulejem i całą listą znakomitych bokserów z dawnych lat. Największy szkopuł chyba w tym, że wszyscy oni święcili swoje triumfy na długo zanim większość (wszyscy?) członków mojego klubu w ogóle przyszło na świat. Z całym szacunkiem i pełnym uznaniem dla ich osiągnięć- nie chciałbym zaczynać swoich wywodów słowami „pamiętam jak to drzewiej bywało, gdy kroniki filmowe koloru nie miały a i telewizja z rzadka u kogo w domu gościła…”
Poza tym (i mam nadzieje, że nagle cała rzesza rozzłoszczonych forumowiczów się tu na mnie hordą nie rzuci), byli to bokserzy amatorzy. Tak, wiem że to i tak kawał ciężkiej pracy, że to nie pierwsi lepsi chłopcy z ulicy, jednakże boks zawodowy cieszy się o wiele większą estymą , zaś amatorzy uznawani są za… hobbystów. Tak, tak, wiem co się będzie działo- hobbysta dwa razy wygrał Olimpiade- jak mówiłem, nie umniejszam zasług, jedynie przytaczam opinie powszechnie tu panującą.

bane158
No to i ja pozwolę sobie wpomniec jeszcze jedno nazwisko: Lucjan Trela który walcząc w HW i mając niewiele ponad 170 cm wzrostu Foremanowi na Olimpiadzie kiedyś sporo krwi napsuł..

Tego wpisu zupełnie nie rozumiem- pan Trela, amator który nie osiągnął nic, żadnego tytułu na arenie między narodowej. Napsuł krwi Foremanowi? Chyba nie bardzo, bo to jednak Foreman był zwycięzcą tej walki

KyokushinGaryu
Eugeniusz Dadzibug jeżeli chodzi o kyokushin to chyba bardziej jest od niego utytułowany Piotr Sawicki.

Tak, przyznaje się- jak najbardziej moja wina. W swoim hurraoptymizmie nie doczytałem na jego stronie, że jest jednym Z najbardziej utytułowanych. Przepraszam

Possible
Jak mozna zapomniec o Piotrze Siegoczynskim.

Amator, semi-contact


Dzięki bardzo wszystkim za opinie, komentujcie, proponujcie dalej.
Mam jeszcze parę słów do powiedzenia na temat innych propozycji, ale to następnym raze. Teraz troszkę czas nagli.
Pozdro




Zmieniony przez - zagruby30 w dniu 2012-03-09 00:28:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Jak jedziecie z Kyokushin, to Piotr Moczydłowski
Info ze strony www.piotrmoczydlowski.pl:
Najważniejsze osiągnięcia:
Brązowy medalista Mistrzostw Świata 2009
Uczestnik Mistrzostw Świata 2005 (9 miejsce)
Zdobywca 4 miejsca w Otwartych Mistrzostwach Japonii 2010
4-krotny Mistrz Europy 2004, 2006, 2008, 2011
2-krotny Wicemistrz Europy 2005, 2007
Brązowy medalista Mistrzostw Europy 2009
5-krotny Mistrz Polski seniorów 2002, 2003, 2005, 2008, 2009
Wicemistrz Polski 2006
Brązowy medalista Mistrzostw Polski 2001
Zwycięzca Otwartych Mistrzostw Niemiec 2003
Zdobywca Pucharu Polski 2007

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221389
"Tego wpisu zupełnie nie rozumiem- pan Trela, amator który nie osiągnął nic, żadnego tytułu na arenie między narodowej. Napsuł krwi Foremanowi? Chyba nie bardzo, bo to jednak Foreman był zwycięzcą tej walki" Nie wiem czego nie rozumiesz? jak pan Trela to dla ciebie "jakiś leszcz" to śnij dalej
"Przyszło mi do głowy parę nazwisk. Powiedzcie mi co o tym sądzicie, kogo jeszcze pominąłem?" podałem ci konkretnego świetnego niegdyś Polskiego boksera, zawodnika a ty jeszcze wybrzydzasz?
@Olokk jeżeli chodzi o Kyoka to mój zawsze "Number One" to Sylwester Sypień
swoja droga ciekawe co się z nim teraz dzieje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 195
Nie, absolutnie nie mówię, że Lucjan Trela to leszcz, tylko moja rozmowa w klubie na jego temat byłaby taka
[ja] Pan Trela, świetny zawodnik- powaga!
[oni] Amator…
[ja] No ale dobry
[oni] Zdobył cos?
[ja] Mistrzostwo Polski, parę razy…
[oni] Czyli lokalny bohater. Na Olimpiadzie jakiejś może coś zwojował, jak inni znakomici Polscy bokserzy?
[ja] eee…. Był raz. Ale dostał w eliminacjach… Na Mistrzostwach Europy za to był- dwa razy! …ale też nawet do strefy medalowej nie doszedł…
[oni] To faktycznie mocny fighter

Wiesz już w czym rzecz? Powiem Gołota, powiedzą- a tak, walczył o ZMŚ nie raz! Powiem Adamek, powiedzą – a tak, ZMŚ WBC. Powiem Trela, powiedzą- kto? Jaki dobry jak poza Polską nikt o nim nie wie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Świetny pomysł, sog! Z proksą bym jeszcze zaczekal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Przepraszam mialo być z Proksą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27695
Jan Walczak ( ur. 12 czerwca 1933 w Inowrocławiu) – polski bokser kategorii lekkiej.
Boksem zainteresował się w 1948 roku, wstępując do klubu Kolejarz Inowrocław, następnie reprezentował barwy klubów, CWKS Warszawa, CWKS Bydgoszcz, Brdy Bydgoszcz, Astorii Bydgoszcz, Goplanii Inowrocław i Pogoni Mogilno. Uczestnicząc w mistrzostwach Polski, tytuł wywalczył w 1959, wicemistrzem Polski był w 1956 i 1958. Trzykrotnie był też brązowym medalistą w 1955, 1957 i 1960 roku. Walcząc w barwach CWKS Warszawa, został drużynowym mistrzem Polski w 1955 roku. W latach 1957 – 1958, dwukrotnie wystąpił w reprezentacji Polski, odnosząc 1 zwycięstwo i 1 pojedynek przegrywając. W latach 50., zaliczał się do ścisłej czołówki pięściarzy wagi lekkiej w Polsce. Karierę sportową zakończył w 1967 roku, gdzie w ringu stoczył 355 walk, z czego 304 wygrał, 8 zremisował i 43 przegrał.

PS. "stoczył 355 walk" jak to jest możliwe?

A co myślicie o Masternaku? Moim zdaniem chłopak ma warunki, żeby coś poważnego zwojować w tym sporcie.

Zmieniony przez - Gandziamen w dniu 2012-03-09 08:51:35

yyy... coś tam.. :P

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doradzenie przy wyborze odżywek

Następny temat

Jak sobie radzic

WHEY premium