SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cro Cop na emeryturę?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4942

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Nie wiem, czy nie zauważyliście, ale CC mówi o przejściu na emeryturę co jakiś czas od kilku ładnych lat.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7339
Ano mówi, ale teraz to ja mu to mówię
A poważnie to chyba już nadeszła na to pora, wcześniej to mógł sobie gadać... ale jak wygrywał to i tak by nie odszedł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
imo rewanż z overeem'em, jeśli by z nim przegrał (co jest bardzo prawdopodobne) to emerytura.

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 227 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1740
Crocop zdziadzial - wystarczy spojżeć na jego sylwetke i morde z przed paru lat a teraz

Nawet Jeśli To Nie Jest Do Końca Prawdą Powtarzaj Sobie Kobiety Mnie Pragną;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7339
No z Overeemem to miałby ciężko w tej chwili... ale właśnie o wygraną z takim kimś by chodziło. A jak by przegrał to znowu nie chciał by odchodzić jako pokonany, i znowu by obił paru kelnerów i tak w kółko. Mógłby sobie jeszcze raz przypomnieć siebie z najlepszych lat, obić kogoś dobrego i godnie pójść na emeryturę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 494
hmmm czy ja wiem czy z Overeemem by miał ciężko??? jeżeli za pół roku powróci, da radę jakiemuś średniemu zawodnikowi, ze zdrowiem będzie w miarę, powinien startować do Alistaira... wiadomo, Ali (baba jest obecnie na fali, ma wyśmienitą dietę, ogólnie jest chyba w życiowej formie, ale tak naprawdę nikt od paru ostatnich walk nie sprawdził, jaką ma szczękę i jak u niego z kondycją.... tak więc wydaje mi się, że Mirko by nie przegrał i powinien wykorzystać minusy przeciwnika... a do walki raczej nie dojdzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 244 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1721
już po obejrzeniu ostatnio kilku walk zauważyłem że mirek nie ma pewności siebie, czeka na ataka przeciwnika żeby oddać i to wszystko, a może już chce zająć się rodziną i dlatego odpuszcza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 526 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6494
CroCop ma fizycznie i psychicznie organizm nie 32 a 42 albo i wiecej -latka :P

gość jest po prostu stary ..

a jak chce walczyc to nie w HW ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 244 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1721
a ostatnio oglądałem jego walke jak był młodziutki i szczuplejszy jak szalał ;d chyba to było na zasadach muai thai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 494
w k1 ;) tak, wtedy szalał ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciekawostki: Pro Wrestling w MMA

Następny temat

Wywiad z Hendersonem przed UFC 93

WHEY premium