SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Creapure Monohydrate + ???

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9253

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
w łapie mu idzie od miecha pół centa na tydzien - czyli juz uroslo kolo 2 centów. Na Ciebie widocznie nie działa. Chociarz ten suplement często wychodzi nieekonomicznie

Życie jest za krótkie by być małym.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158896
2 cm w miesiac w to raczej nikt nie uwierzy...chyba ze koles dopiero co zaczyna cwiczyc...moze ma dobra diete a moze bierze kretke a moze saa...ale napewno dzieki samemu hmb nie poszlo mu 2 cm...

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
oczywiscie że nie samo ja mu układalem diete, suple i trening, co do hmb nic nie zmieni mojego zdania

Życie jest za krótkie by być małym.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
2 cm może pójść - w pare dni

Poprzez odpoczynek mięśnia i dobre napompowanie


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ta i wstrzyknieciu syntholu(jezeli to sie tak nazywa )


Moj numer gg 3756256
JESZCZE TU WROCE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Adding experienced athletes

Krytykowano te badania ze względu na to iż eksperyment przeprowadzano na ludziach o niski stopniu wytrenowania. Powastało przypuszczenie iż wytrenowani atleci mają wystarczające podstawy siłowe aby chronić mięśnie przed uszkodzeniem podczas treningu (BYK:swoją drogą nie wiem skąd takie stwierdzenie&#61514; ) i być może wcale nie potrzebowaliby ochronego działania HMB

Badacze byli jednak zdeterminowani i szybko uzupełnili badania dodając do nowo tworzonych grup również osoby mająxce duże doświadczenie w treningu oporowym . Grupy były stosunkowo duże (po 23 wytrenowanych i 17 niewytrenowanych każda) poddano ich podobnemu treningowi jak grupy podczas poprzedniej edycji &#8211; 10 ćwiczeń, 3 treningi w tyg, 3 serie gł po 3-6 powt w każdym ćwiczeniu. Badania przeprowadzono wg zasady tzw podwójnie ślepej próby (ani osoby przeproweadzające eksperyment ani sami badani nie wiedzieli do której grupy się zaliczają &#8211; placebo czy 3 g HMB)

Ponownie wyniki zadziwiały. Wzrost masy mięśniowej w grupie HMB był o 61 % większy niż w grupie placebo. Spadek tkanki tłuszczowej był o 55% większy w grupie HMB. Nie miało znaczenia czy biorącymi HMB byli ludzie z doświadczeniem w treningu czy niewytrenowani &#8211; wyniki u wszystkich byłe generalnie takie same (BYK:co też jest dla mnie co najmniej dziwne)

Źdódło ; 'Effects of Beta-Hydroxy-Beta-Methylbutyrate Supplementation on Strength and Body Composition of Trained and Untrained Males Undergoing Intense Resistance Training', Federation of American Societies for Experimental Biology Journal, vol. 10, p. A287, 1996).


Jest jeszcze o HMB w kontekście sportów wytrzymałościowych &#8211; interesuje kogoś?



------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to bylo prawde mowiac najwazniejsdze , dzieki Byku.To mnie bardziej przekonuje niz badania grasiczkowe, ktore podaja ze hmb nie dzialalo na "jakis" wytrenowanych trojboistow gdzie przeprowadzal to "jakis" koles



Byku stad takie twierdzenie ,ze Grasiczek pisal o tym, ze na wytrenowanych ludzi hmb nie dziala i tylko poczatykujacym moze dawac jakeis efekty :)
Moj numer gg 3756256
JESZCZE TU WROCE

Zmieniony przez - McRaYvEn w dniu 2003-12-31 20:51:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
aha

czyli ja po paru latach przerzucania żelastwa na siłownii jestem po prostu "niewytrenowany"?

Bo na mnie działa jak najbardziej - dzisiaj miałem sprawdzian siłowy i poszedł znacznie poniżej moich oczekiwań - dodam że na cyklu stosowałem HMB i w seriach robiłem życiówki równe - ale ze względu na to iż szło mi tak dobrze przedłużyłem sobie cykl o tydzień, jadnak nie starczyło mi supli na ten dodatkowy tydzień (jechałem tylko na białku) - w efekcie braku HMB (co dało się odczuć na treningach niemal od razu po odstawieniu) sprawdzian poszedł mi dość kiepsko


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
znowu coś nowego coraz częściej widze że badania wzajemnie sie wykluczają

Życie jest za krótkie by być małym.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
nio wlasnie i trzeba samemu probowac i stosowac ja juz na HMB sie prawie zdecydowalem[prawie, bo nie wiem czy podolam z kasa - bede bral na cylku z kreatyna], wiec zobaczymy kto ma racje a kto nie

ja pamietam kiedys bralem hmb mialem ok 15 lat i HMB wchodzilo na rynek - na mnie dzialalo, ale wtedy to naprawde bylem przekonany, ze biore jakis srodek, ktory zrobi ze mnie Strzelinskiego :/
wiec sugestia byla bardzo silna

byku: sog za tlumaczenie


**********************
Pozdrawiam
anar

" Niewykorzystane sytuacje lubia sie mscic "
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PYTANIE O HMB

Następny temat

kreatyna - wchlanianie w obecnosci bialka

WHEY premium