SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Crazy J... początki

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
Arcyżenada. Po co wstawiasz te fotki człowieku skoro nie reprezentujesz zadnej formy?

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9028
za pozno zaczynasz :) ale dobrze ze w ogole zaczynasz.. hehe tez z niskiego pulapu startowalem... w pol roku zrobilem 7 kg i 4.5 centa w lapie :) to dobry wynik ?! a to prawda ze bedziesz chcialbyc coraz wiekszy!! nie wystarczy Ci ze poprawisz swoj wyglad Bedziesz chcial coraz wiecej !! pracuj pracuj !! nie opier.... sie :) pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39361
..troszke,pozno sobie przypomniales o tym aby zrobic cos ze sobą ale lepiej pozno niz wcale ,
uloz sobie porządną diete i konkretny plan,wroc za 2 lata a jesli nie bedziesz sie obijac to poprawa bedzie napewno duuuza
pzdr

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1369 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18766
dlaczego za pozno zaczyna??
lepiej pozno niz wcale
ale z fotkami to mogles poczekac...

sory nie czytalem wszystkich komentarzy
a widze ze kolega wyzej podobnie napisal

Zmieniony przez - ArTUr_1988 w dniu 2007-02-23 17:34:55

"Dobry wojownik staje tam, gdzie nie będzie można go pokonać
i nie przeoczy żadnej słabości przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 175
Arcyżenada? hmm... wolał bym sie nie kłucić wole określenie suchar

a dlaczego tak puźno.. no w sumie nie wiem... moze dlatego, ze zawsze wolałem sobie pokopać piłkę lub pośmigać na rowerze... do wysiłku skłoniło mnie to,ze mam wpół darmową siłke i basen... teraz jest jeszcze dodatkowy powód - plecy

Zmieniony przez - crazy J w dniu 2007-02-23 18:28:31

renovatio hominis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 444 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20470
No nic bierz sie do roboty.
I Prostuj sie ! Bo narazie to wyglądasz na osiedlu nie jak paker tylko jak cieć!
Prostuj sie!!!
Jak sie garbiłem to stary mnie nap*****lał po plecach i jak sie teraz przygarbie to odrazu panicznie sie prostuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2675
zapisz się na gimnastykę korekcyjną widać skrzywienie kręgosłupa. zalecane cwiczenia ogólnorozwojowe i wytrzymałosciowe DSylwetka wymaga duzo gimnastyki a pózniej siłownia.Brzuszki pocwicz

FELIKS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 424
stary ja mało ćwicze a mam o wiele lepszą rzeźbe od ciebie i mam 16 lat, 184cm wzrostu i 69 kilo wagi. Zaczani grać w piłke ,uprawiaj sporty ,no i zaczni pakowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30878
Nie powiem ,ze jest zle,bo jest tragicznie(oceniam łagodnie
Niewiem,ale zeby dac takie foty to trzeba byc odważny serio.Jabym takich fot nie wystawił nawet za 500 złPo co sie ośmieszać wystawiając takie coś,ja tego nie jarze.Chłopie zastanów sie,pomyśl najpierw,zanim cokolwiek wystawisz na krytyke .Widziałem wiele przypadków ze dawali foty po miesiącu treningu,ale ty to chyba przebiłes wszytko i wszystkich. oko Gdybys troche pomyslał wystawiłbys foty przynajmniej po roku treningu,te foty pozostawił se na pamiątke,albo ewentualnie ukazał róznice,ale po roku cwiczen.Tak to tylko postawiłes sie na ośmieszenie i zanim pokazac to róznice za jakis czas od poczatku masz -10pkt,bo pojawia sie komentarze które beda Cie besztać.Cwicz dalej i idz z duchem postępu,ale przedtem myśl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 551 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11097
jak dla mnie jest dobrze tylko zacznij cos trenowac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój kolega do oceny

Następny temat

Lato 09 zdjęcia str 3,4,6,8,9 :)

WHEY premium