SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Crazy J... początki

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8342

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 175
Witam
Chciałbym przedstawić tu soją... hmm... "bazę" od której zaczynam swoją przygodę z ćwiczeniem. Aktualnie przeżywam fazę zakwasów, ale stanowczo lepiej sie czuje od kiedy pakuje. Narazie nie stosuje odżywek ani diet, też moje ćwiczenie narazie przebiega dość koślawo i chaotycznie bo sie poprostu na tym jeszcze nie znam (może coś polecacie?)... jak dotąd starałem sie przygotować ogólnie ciało do wysiłku... Mam do dyspozycji basen i siłownie (sauna chyba tez jest w cenie karnetu).

Tak czy inaczej....karnieciki już są wiec czas brac sie do roboty...
p.s. na szczescie kurczaka i ryż lubie ;)

może coś o sobie:
Waga: 83 kg
Wzrost: 187 cm
Wiek: 21 lat

(nie mierzyłem sie jeszcze centymetrem, ale napewno to zrobie w najbliższym czasie)

z przymrużeniem oka Panowie i Panie ;) hehhee... kazdy zaczyna od 0






















aaa... właśnie nie zależy mi na tym, zeby być najbardziej napakowaym kolesiem na osiedlu... chce poprostu dobrze wygladać nago ;) hehehe wiec plan jest taki... narazie masowanie, a potem jak coś złapie to rzeźba :)


Zmieniony przez - crazy J w dniu 2007-02-23 01:32:21

renovatio hominis

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 511 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8504
suchar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1320 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10277
Wypełnij profil.
Od zera każdy zaczyna ale jeden ma wiecej na starcie a drugi mniej więc nie zakładaj że każdy startował od tego samego pułapu co ty bo tu jest kwestia genetyki.
A u ciebie widać że kiepsko z budowa ciała.

Zmieniony przez - Zimerek w dniu 2007-02-23 05:16:28

http://www.sfd.pl/Na_redukcji_do_końca_4_tygodnie:_-t589719.html#post8 nowe fotki na 7 stronie


Mięśnie mówiły nie ja mówiłem tak Arnold Schwarzenegger :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1406 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18410
83 kg? nie wierze

Jeśli w kulturystyce jest jakaś magia, to jest to magia walki ponad granicami.
To magia ryzykowania wszystkiego dla marzeń, których nie dostrzega nikt poza tobą.
NIE CHCE SOG-ów!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
DLaczego? Ma 187cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tu sie ocenia a nie doradza
korzystaj z forum a nie niszczysz je od srodka wklejajac swoje rozneglizowane zdjecia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 581 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
proszę przeczytać regulamin tego działu !!!

od dzisiaj będę używał słów mijam się z prawdą zamiast kłamałem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 797
nie masz wady postawy, bo mi sie tak zdaje ze prawa lopatka za bardzo odstaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1674
dluga droga przed toba i lepiej by bylo gdybys zdjec tutaj nie zamieszczal bo nie ma to najmniejszego sensu

chcem byc wielki!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1288 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13269
Po co wstawiałeś te zdjęcia? Na co liczyłeś?
Nie lepiej byłoby zachować te foty na kompie i za rok je wstawić z aktualnymi?
Co do sylwetki... jest tragiczna wg mnie. Brzuch zalany mięśni praktycznie zero. A co zalecamy? Na pewno nie wstawiać fot tylko wziąć się za czytanie podwieszonych artykułów w dziele trening i odżywianie.

"Myśl o Narodzie i bądź sobą! Nacjonalizm naszą drogą jest!"

Komora '91

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy mi sie wydaje czy masz mega krzywy kręgosłup ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój kolega do oceny

Następny temat

Lato 09 zdjęcia str 3,4,6,8,9 :)

WHEY premium