SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Craig Titus w więzieniu - 3 filmy .

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23251

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
za to co od***ali to miliard wolt i żeby tylko skwierczało . Co innego zabić z poważnych powodów,obronie itp,a co innego mieć na***ane we łbie . Nie wierze,ze im sie uda dupy uratowac.kwestiatylko jaka kara wg mnie,ale mam nadzieje i zycze im tego,żeby za takie coś dupska sie im upiekły na krzesełku.

Zresztą żadna ława przysięgłych nie łyknie bajek o niewinności choćby nie wiem jak i z jakim prawnikiem sie starali.to nei byli "oj simpsonowie" czyli wielkie amerykanskie gwiazdy ,które tak czy tak ameryka kocha

Zmieniony przez - Kacperson w dniu 2008-03-18 23:46:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
dodatkowo wystarczy zerknąć w kartoteke craiga,jakie wcześniej miał zarzuty i sprawy.Dilowanie XTC,potem wyrok dodatkowo po tym jak wpadł na cyklu,a miał zakaz itp,to nie ten typ ckliwych historii jakie ludzie łykają i płaczą na procesach.

Nie wpsominająć o filmikach na necie z kelly,ktore kiedys pokazyywali,zaraz po tym jak wyszło morderstwo,jak kelly sprawiająca wrażenie dobrze przycpanej śmiga po łóżku w bieliźnie itp . Tak jak mówiłem,kwiestia tlyko czy im opieką dupska,czy moze dożywocie.

Zmieniony przez - Kacperson w dniu 2008-03-18 23:51:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 583 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7105
Jednak to troche przykre,że tak skończą...ale fakt,że sami sobie taki koniec wybrali...

xXx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
Szkoda ich, ale coz to byla ich wola!
napewno teraz zaluja, mam taka nadzieje bo zycie poszlo sie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 896 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20509
Ważnym czynnikiem jest stan w jakim toczy sie postępowanie, nie sprawdzalem gdzie ale jak teksasie lub innym z wysokim wskaźnikiem skazań na śmierć to może im to nie ujść na sucho.

"To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Nevada - kara smierci poprzez podanie trucizny. Mimo wszystko wydaje mi sie, ze nie bedzie kary smierci dla nich.

Zmieniony przez - scR w dniu 2008-03-19 11:21:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Wedlug mnie kara smierci jest za dobra sprawa,

Dozywocie jest gorsze,

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Usunięty przez SneS za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2656
...
Napisał(a)
Usunięty przez SneS za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2874
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
Co oni mu robili jak go położyli na brzuchu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ola Kobielak HOT ;)

Następny temat

Jason Williams

WHEY premium