SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Counter Strike - zbieramy ekipę :)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
ten dział sie jako jedyny , procz spam postów nadaje, wiec tutaj wrzucam
chetnych do pogiercowania z forum, szukamy na drugim (insomnia), gramy dopiero pare dni

Ja np. dopiero 3 dzien po ponad 3 letniej przerwie, ale im wiecej osob tym lepiej, pomyslimy w przyszlosci nad własnym serwerem itd

mowa o 1.6 i STEAM
nie non-steam, wiec prosze nie spamowac o innych grach, source czy non steam w tym topicu ;)

jak są jacys chetnie dolaczyc do nowo powstałej grupy to pisać tutaj albo bezpoosrednio w temacie, ktory sie rozwinal na insomni , i gdzie wiezcorem probujemy sie ustawiac na sparingi mysle,ze tutaj znajdzie sie kilku chetnych

jakby co podaje linki do tematu ,gdzie mozna pisac np swoje nicki na steamie(lepiej tam ,bo od razu inni z ekipy Wam wysla zaproszenie) http://www.insomnia.pl/Counter_Strike_-_po_PRZERWIE-t605100.html

potrzeba z 8-10 os minimum by sie z sensem giercowało :D

Zmieniony przez - Banan w dniu 2009-01-21 01:39:27
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Chętnie Pojadę administratora Sfd

Ja gram

Dobra zaraz na inso wbije
edit: nie moge bić na inso jakiś kod mam wygenerować ;/

Pozdrawiam Duda

Zmieniony przez - DUDA_ w dniu 2009-01-21 08:56:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
no to wygeneruj , musisz widocznie aktywowac konto ;) mała blokada przed trollami netowymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
ale nie da rady ponieważ musze byc zalogowany a nie chce nie dasz rady banan mi jakos tego ogarnoc dzisiaj sie zgadamy to mozemy zagrac jakiegos spara mam serva na 16 slotow i prywatne ventriloo

soory za bledy ale pisze z maca w szkole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 154 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20712
Ja chętnie z wami porypie;)

No pain no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1858
wchodze na tamto forum i "Bad Request". Mozna cos pograc ja gram grubo Ponad 4 lata ;] mam serv steam 1.6 nick: borekkk Zapraszam Na mixa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
panowie po pierwsze my to raczej poczatkujacy, a tu widze sami pro
ale duda jak masz serwer to fajnie bo my myslimy nad wlasnym i to zaden problem, ttylko musi byc jakas ekipa , a dopiero 3 dni temu ruszył temat i sobie powoli ogaraniamy, ja np. mam czas grac tylko wieczorami i to nie za długo ,dzis jakby co najwczesniej 22.30
ale wpisz sie tam w temacie , nie musisz sie logowac bo konto działa to samo co tutaj na sfd, jak jest problem z weryfikacja po zalogowaniu sie na insomnii to wejdz w ustawienia profilu sprawdz adres email, lub wpisz go po prostu jeszcze raz, spradz poczte - dostaniesz kod weryfikacyjny i go kliknij ,a nastepnie wpisz sie do tamtego tematu, zaraz nadam chłopakom info ,ze jakby co jest u Ciebie server bo wczoraj gralismy na jakis niemeickich, byleby pograc samemu , bez innych prosów


zaoguj sie tam normalnie, w czym problem ze nei chcesz?
owszem mozemy sie zgadac inaczej np. napisz na mail ,lub podaj swoj nick na steamie ,a wrzuce Cie wieczorem do znajomych i sie zgadamy, Ty mi podasz ip ,ja podam chłopakom ;) jak dobrze pojdzie to za jakis czas zalozymy serwer sfd-inso i bedzie dobrze

ps. ventriloo was is das ? ;) ja jak piasłem nie gralem ponad 3 lata, narazie jest kiepsko ,ale potrenuje i bedzie lepiej, jednak do mnie prosze z prostym słownictwem jezeli chodzi o CS'a ale wazne ze serwer masz

Zmieniony przez - Banan w dniu 2009-01-21 11:01:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1858
ventrilo jest to program do rozmowy w trakcie gry jesli Wiesz Co to Team speak to jest prawie to samo tylko ze VT ma lepsza jakośc dzwieku i mniejsze opoznienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 882 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36585
;O widzę że temat powstał, także zbierajmy ekipe:D..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 325 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25375
no to jedziemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 612
Tylko panowie dla niektórych proszę o wyrozumiałość (dla mnie np. bo ja dziś tak naprawdę to będę grał 2gi raz w życiu)

Buka !!1!one!1 - INSOMNIA

Amfetamina - Produkcja, dystrybucja... Masturbacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Basen a skolioza

Następny temat

co sie dzieje

WHEY premium