SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cokie89/ redukcja do oceny

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9808

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 634
Zgłaszam się z wrażeniami po dzisiejszych pomiarach
Relacja będzie niepełna, bo zaspałam i nie zapisałam cm z pośpiechu
Na pewno spadki są od bioder górę ( około 1 cm na minusie ), za to w nogach nic Może powinnam dołożyć jeszcze jakieś cwiczenia na nogi, bo prawdę powiedziawszy na nogach mi najbardziej zależy
Waga 65,5 kg, a więc 1,5 kg spadło przez 3 tygodnie siłowego. Zupełnie inne tępo, niż to, do czego byłam przyzwyczajona przy dukanach i innych wynalazkach , ale teraz czuję większą kontrolę nad ciałem i muszę przyznać, że w sobotę wieczorem już tęskniłam za poniedziałkowym treningiem A no i jeszcze jedna obserwacja z piątku - w piątek po siłowym weszłam na bieżnie, zmęczyłam się dosć szybko, bo podkręciłam prędkość. Mniej więcej po 10 minutach przyszedł kryzys i nie miałam siły, ale mówiłam sobie, że jeszcze minuta I w pewnym momencie dostałam takiego powera i entuzjazmu, że klękajcie narody Mogłabym biec i biec bez końca Zmęczenie poczułam dopiero jak dotarłam do domu i zjadłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3157
Witaj cokie89, chciałam Ci zadać to pytanie na priv, ale masz za mało postów żebym mogła Ci wysłać maila, więc przepraszam, ale zaśmiecę Twój wątek tutaj :) Otóż zrobiłam "Twoje" ciasto fasolowe, ale po wyjęciu z piekarnika mi opadło - wiesz co może być przyczyną? (nie jestem dobra w kuchni, a w pieczeniu to już noga totalna, więc nie znam się na tym...) Z góry dzięki za sugestie.

PS: Gratuluję spadków :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 634
Hmm Hmm Hmmm.. może za szybko wyjęłaś z piekarnika Ja zawsze zostawiam tam do całkowitego ostygnięcia. Albo może fasola była za mało zmiksowana ? Mnie to ciasto wyrasta dosłownie troszeczkę, a później jest tak zbite, że nie opada Będę je dzisiaj piec, więc zrobię fotograficzną instrukcję
PS A dało się to zjeść ? w smaku zjadliwe ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3157
Łojezu, w smaku bomba! Nawet na surowo Od razu podesłałam przepis przyjaciółce, bo jest on niewiarygodny. Jak przeliczyłam kaloryczność i rozkład makroskładników to też zaskakuje in plus, także ciacho ma same zalety - dzięki Ci :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 634
Noo to się cieszę Na zdrówko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 634


5 min bieżnia
prostowanie nóg na maszynie siedząc 3x15, 20 kg
zginanie nóg na maszynie leżąc 3x15, 25 kg
przywodzenie nóg na maszynie siedząc 3x15, 45 kg
ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki nachwytem 1x15 21,5 kg 2x15 25 kg
wyprosty tułowia na maszynie 3x15 56,5 kg
uginanie przedramion z uchwytem wyciągu (podchwyt)3x15, 11,5 kg
Unoszenie bokiem w górę sztangielek 3x15 1 kg
Wyciskanie uchwytów maszyny leżąc na ławce skośnej 3x15, 10 kg
rozpiętki ze sztangielkami na ławce poziomej 3x15, 2 kg
prostowanie ramion na wyciągu 3x15, 15 kg
spinanie brzucha na maszynie 2x15, 31,5 kg, 1x15 35 kg
20 min bieżnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 634


I sprawozdanie z mojego kucharzenia
Jak widać, składników niewiele :
opłukana fasola konserwowa
jajka
kakao
dziś dałam zamiast ksylitolu stewię
aromat orzechowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3157
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 634


Miska dziejsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cokie mam zamiar w weekend zrobić to fasolowe ciasto, dzięki za inspiracje na pewno będzie pycha, bo uwielbiam czerwoną fasolę:D:D:D Jakby co to podzielę się doznaniami;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prośba do moderatorek ;)

Następny temat

szerokie biodra

WHEY premium