SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co zrobic zeby nie urosnac?? Wzrost

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18266

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
jak chcesz to sie mozemy zamienic z checia pozbylbym sie 170 cm ale moze jeszcze urosne

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 83 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2264
jesteś nienormalny ciesz sie ze wzrostu, z czasem go polubisz laski lecą na dużych sam mam 192 cm w wieku 17 lat i chce jeszcze podrosnąć pare cm- gram w koszykówkę

keep on rockin'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
olasbdg za takie rady to podziekujemy pozniej bedzie kojny temat co na kontuzje kregoslupa mam krzywy kregolop albo cos takiego cies sie ze swojego wzrotu bedizesz warzyl dzieki temu sporo kg wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1322 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15215
ehh..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1288 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13269
To moze podam Ci taka zalete takiego wzrostu, jesli kiedys mocno podpakujesz wiesz jaki bedziesz patezny? Napewno bedziesz wtedy budzil wielki respekt.

"Myśl o Narodzie i bądź sobą! Nacjonalizm naszą drogą jest!"

Komora '91

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1322 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15215
Moze i masz racje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 187 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12285
nikomu nie dogodzisz ja jeszcze rok temu stękalem ze jestem niski,174 cm a teraz sie przyzwyczailem i nawet sie z tego ciesze :D przejdzie ci to jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
nic nie zrobisz
przynajmniej nic co wyjdzie ci na dobre

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4285
eh ja mam 178 i jestem bardzo z tego zadowolony... jakbym mogl wybierac to w zyciu bym nie chcial 190 miec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1467
Wzrost zawsze był prestiżową sprawą. Sam mam 185 chciałbym jeszcze. Ludzi wyżsi są zawsze lepeiej postrzegani, nawet załątwijąc sprawy w urzędach będzie Ci łatwiej. Wogóle wyższemu jest łatwiej bo budzisz respekt. W USA ludzie operacyjnie wydłużają sobie nogi monyujec w nich jakies żelastwa tylko dla tych "k'u'r'w'a paru nentymetrów"

************************************************************************************************************************
************************************ Człowiek jest zawsze u podnórza góry swoich pragnień ********************************************* *********************************************************************
************************************************************************************************************************

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja dla kobiety pracujacej fiz.

Następny temat

moje foty -rozne

WHEY premium