SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co zrobić aby pobudzić łapy do zwiększenia obwodu??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10915

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2423
Czesc.Najpierw powiem troche o sobie:)Mam 17lat cwicze od dwoch lat ,ostatnio cwiczylem systemem Poniedzialek:klatka,triceps Wtorek:Plecy,Biceps Czwartek:Barki,nogi Piatek:Triceps,biceps.Jednak moj obwod w bicepsie od dluzszego czasu nie zmienia sie.Jakie proponujecie połaczenia cwiczen na biceps i triceps ?? Dodam jeszcze ze nigdy nie robilem superseri moze to by pobudzilo moje lapy ale nie wiem czy nie za wczesnie na takie ciezkie treningi.Prosze o rade w szczegolnosci Krzycha666 :) Pozdro

Max

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2423
Ok czyli podsumowujac na biceps :1)wyciag dolny 8,12,15,20,25powtorzen-regresja 2)Uginanie ramion z hantelkami siedząc (uchwyt młotkowy)8,10,12,14,16powtorzen-regresja.Na triceps:1)Wyciskanie w wąskim uchwycie (podchwyt)8,12,15,20,25powtorzen-regresja 2)Pompki w podporze tyłem z obciazeniem 8,10,12,14,16powtorzen-regresja.Pozdrawiam i dzieki za pomoc

Max

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
napisz co robiles ostnio jak ci przestalo isc

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2423
No wiec w piatkowym treningu robilem:1)Wyciskanie w wąskim chwycie 12,10,8-progresja 2)Wyciskanie francuskie z gryfem łamanym leżąc 10,10,10 3)Wyciskanie francuskie hantelkiem 8,8,8 4)Uginanie ramion z gryfem łamanym 12,10,8-progresja 5)Uginanie ramion na modlitewniku w wąskim chwycie 10,10,10 6)Uginanie ramion hantelkami siedząc naturalnym chwytem oburącz.To by bylo na tyle

Max

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2423
Dodam ze jestem typowym ektomorfikiem.Jak zaczynalem dwa lata temu mialem ok.185cm wzrostu i przy tym 58kg wagi :) Teraz 189cm wzrostu i 82kg wagi ale nadal nie widze tej wymarzonej masywnej łapy

Max

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3414
Czemu wszystkie partie robisz 1x w tygodniu, a tylko łapy 2x??? Może przetrenowałeś? Weź to ułóż jakoś inaczej, np. pon. klatka+brzuch, wt. grzbiet+barki, czw. uda+łydki, pt. bic+tric+przedramię.
edit: I rób te superserie, albo chociaż przeplataj: jedno na bica, drugie na trica itd. Bo widzę, że najpierw robisz cały tric, a potem cały bic.

Zmieniony przez - Quppa w dniu 2006-07-19 21:34:21

Forget about it...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2423
Poniewaz robilem trening z priorytetem na reke.Trwal on 4tygodnie wiec nie powinienem byc przetrenowany przynajmniej mam taka nadzieje.A reka nie rosnie juz od dluzszego czasu wczesniej robilem ją raz w tygodniu

Max

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3414
Aha, a wczesniej też miałeś połączenie bic+tric? Czy klatka+tric, plecy+bic?
Mogą cię te superserie uratować

Forget about it...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
nie chce propagowac innych forow dlatego wkleje ci text -nie dlugi moze cie zainteresuje.

"etoda 5-10-20

Technika, którą prezentuje nazywa się 5-10-20, jest to uderzeniowa metoda, doskonała na przełamanie stagnacji, którą wymyślił Radek Słodkiewicz, polega na wykonaniu 3 ćwiczeń w serii łączonej. Geniusz tego treningu polega na zastosowaniu elementów treningu holistycznego. Zaprezentuje przykładowy plan na klatkę.

Pierwsze ćwiczenie wykonujemy w zakresie 5 powtórzeń, ma być to ćwiczenie złożone wielostanowe, typowo siłowe np. 'Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej', po wykonaniu serii 5 powtórzeń wyciskania przechodzimy szybko do następnego wcześniej przygotowanego stanowiska. Drugie ćwiczenie, jakie wykonujemy składa się z 10 powtórzeń, ma to być ćwiczenie bazowe, które zastymuluje maksymalny wzrost mięśni, dla klatki np. 'Wyciskanie sztangielek w leżeniu na ławce skośnej'. Po wykonaniu tego ćwiczenia przechodzimy do 3 stanowiska, powinniśmy tu dobrać ćwiczenie typowo kształtujące, czyli izolowane, dla klatki polecam "krzyżowanie linek wyciągu górnego stojąc [brama]" to ćwiczenie wykonujemy w 20 powtórzeniach. Łącznie na treningu wykonujemy 3 maksymalnie 4 takie serie łączone, z przerwami 3-4 minuty między nimi.

Cykl taki powinien trwać nie dłużej niż 6 tygodni, partie mięśniową ćwiczymy raz w tygodniu. Inne grupy ćwiczymy raczej lajtowo na 'podtrzymanie'.
Oczywiście tym systemem można trenować też inne grupy, a nie tylko klatkę, nie polecam ćwiczyć nim małych partii jak biceps czy triceps, oraz unikać ćwiczenia nim w jednym cyklu więcej niż dwóch partii mięśniowych.
Łatwo w nim o przetrenowanie, nie jest to oczywiście trening dla początkujących tylko dla osób z jakimś doświadczeniem ."

a jak tam dieta?

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2423
Wczesniej robilem bic z tricem

Max

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
https://www.sfd.pl/temat234797/
a tu jeszcze cos z tego forum

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2423
Do Seba_kzn "Oczywiście tym systemem można trenować też inne grupy, a nie tylko klatkę, nie polecam ćwiczyć nim małych partii jak biceps czy triceps"-chyba nie doczytales tego :) Dodam jeszcze ze po treningu pleców robiłem dwa ćwiczenia na biceps "21" ze sztangą prosta i uginanie ramienia opartego o kolano hantelkiem i po 2tygodniach mój biceps przyzwyczaił sie do tych nowych dla mnie cwiczen i juz nie czulem takiego napiecia w miesniach:(Czekam na dalsze propozycje zaszokowania moich łap

Max

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cwiczenie na Plecy a Krzywy Kręgosłup

Następny temat

polaczmy a6w z abs?

WHEY premium