SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co tam u Was w Święta?:-);-);-);-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 17058

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pewnie kac męczy po wczorajszym co 8x8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29286
włąśnie wstałem,zjadłęm kilka rybek i ide spać.

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lecę na CKD.. I zafundowałem sobie 3 dniowe ładowanie Będzie superhiper nadkompensacja glikogenu i sadła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1453 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32653
k***a a u mnie ryj spuchl od testa po wczorajszym, co polecacie, zeby zbic ta retencje? byle szybko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
a ja chciałem wreszcie przestać grać na kompie i zacząć trenować za poważnie, to na gwiazdkę dostałem słuchawki i myszkę gamingową następnym razem zamiast głośno narzekać że mi myszka laguje będe mówił że mi masa stoi xDD może jakiego gainera dostane za rok ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
A, i skarbonke dostałem Kolejny powód żeby wbijać bo będę odkładał na sok. U mnie w domu nie mam żarcia wigilijnego, ale zaraz do rodziców idę i cisnę

8x8 - Twój wpis mówi sam za siebie :D

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
a ja pierwszy raz chciałem dostać na święta majty i skarpety, bo wszystkie już podziurawione, a samemu nie kupie Hvi nic nie dostałem

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
nie kochają mnie

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2552 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 51919
Ale badzie wam wstyd za te wpisy jak w koncu przetrzeźwiejecie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pierwszy cykl

Następny temat

Omadren 250 10 strzalow a odblok , ginekomastria

WHEY premium