SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co się stało z Antkiem ???

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4084

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 424 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3657
co do tego ze antek nie jest bokserem to oczywista sprawa ale wiecie co mnie najbardziej zaskoczylo ze ten yusko z wyksztalcenia muay thai odwaznie poczynal sobie z antosiem w parterze, wcale mu umiejetnosciami nie ustepowal moze to wynikalo z tego ze chmiel oddychal rekawami i tylko czekal konca. Uwazalem go za jednego z najlepszych naszych mma ale teraz mysle ze jego kariera sie zalamuje i idzie w zlym kierunku

Oczekiwanie na śmierć jest gorsze od niej samej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
No do najlepszych mimo wszystko mu jeszcze brakuje, a czy idzie w zlym kierunku czy sie zalamuje...hm mam pewne informacje na temat jego gorszej dyzpozycji...Tyle ze nie moge ich udosptenic za bardzo, to dosc znana przypadlosc u zawodowcow, biegli w temacie powinni skojarzyc...

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12461
Chciałbym wreszcie zobaczyć tą galę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
pinecone, nie mów że przećpał... tzn przesuplował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2669
Ja tam wierze ze Antek jeszcze zaskoczy. Po prostu moze miec gorszy okres albo zle sie przygotowal , nie ze sie opierd.... na treningach tylko obral zla taktyke , tak czy inaczej ja go na pewno nie skreslam po tym wystepie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8604
w końcu nic sie takiego nie stalo, nawet najlepszym zdarzaja sie pozarki czy tam rozne wpadki oby tylko wyciagnal wnioski z tego pojedynku, mam nadzieje ze wplynie to na niego mobilizujaco i bedzie juz tylko lepiej! Kilbian Ciebie tez chyba troche ponioslo i powinhienes wedlug mnie wyrazac swoje zdanie w troche bardziej lagodny sposob:) pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 695
Byłem na KSW i Antek na pewno nie obrał złej taktyki... Pierwsze dwa wejscia miał imponującej szybkości, ale po pierwszej rundzie w narożniku już sapał niczym Bob Sapp. W następnych rundach już poprostu sie ośmieszał bo nawet nie miał siły wstać, a w pewnym momencie oparł sie o liny i trener musiał wypchnać go do walki...w pewnym momencie miał okazje zapiąć balache z dosiadu i prawie mu sie udało, ale dobrze ze tak sie nie stało bo w nastepnej walce już pewnie nic by nie pokazał i tylko zepsuł by całe widowisko. Widząc takiego Antka, bardzo prawdopodobne wydaje mi sie tez poprzedników o jego suplementacji;->
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12461
Nie ogladałem,ale z opisów wynika że po prostu był słaby kondycyjnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 395 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26233
Jarząbek jak nie ogladałeś to Ci tylko powiem że on się po prostu słaniał na nogach, jeszcze nie widziałem,zeby na zawodach ktos był tak "ścięty", niemalże odpływał, a ten moment jak tu ktos wyżej wspomniał, kiedy trener właściwie przypomniał mu heh że walka jeszcze trwa i własnoręcznie wypchnął go na ring, no ja wtedy przecierałem oczy.to nie ten sam Antek...Podmienili nam chłopaka.

To ja zabiłem Laurę Palmer...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Nie skreśla się zawodnika po jednej porażce. Pewnie źle się przygotował kondycyjnie/dietetycznie/suplemencko i dlatego nie miał pary. Wyciągnie wnioski, poprawi co trzeba i będzie kozak jak był. Stary nie jest, bilans 15:2, wszystko przed Nim.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fota Marka Kerra-a (po spadkach....)

Następny temat

ValeTudo POZNAŃ

WHEY premium