SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co sądzicie o batonach musli w diecie ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8806

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witajcie!
Co sądzicie o batonach musli jako zamiennikach normalnych batonów podczas redukcji ? Bardzo je lubię i czasem mam ogromną chęć na coś słodkiego i sięgam właśnie po baton musli ?
Baton musli na 100 g to ok 400 kcal, 7 g białka, 65 węgli i 13 tłuszczów. Batonik średnio waży ok 30 gram.
Jak myślicie można po nie sięgać czy tak samo jak zwykłe czekoladowe wywalić z zbity pysk z jadłospisu ?
Jak to jest z tymi węglami w nich ? Mają niskie czy wysokie IG ?
30 % batonika to płatki owsiane więc mam wrażenie, że nie są takie złe.

pozdrawiam
Sevrond
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 461 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4208
Odradzam. Jak zauważyłeś płatki owsiane to tylko 30%, a reszta to cukry proste. Co do chęci na coś słodkiego to doradzam dwie rzeczy:

a) zakup bromu organicznego w aptece

i

b)zakup Lifta bądź Coli light - ale picie ich tylko w momencie gdy NAPRAWDĘ będziesz miał wielką ochotę i nie będziesz mógł się przezwyciężyć.
1

Jeżeli pomogłem, to wspomóż sogiem:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1536
Jezeli masz naprawde ochote mysle ze raz na jakis czas nic nie zaszkodzi:) Tylko tak jak kolega wyzej musisz sie liczyc z tym ze wszytkie batony tego rodzaju maja mnostwo cukru!!! A jezeli jestes na redukcji to raczej nie jest on porzadany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
macko a ten brom to ile kosztuje, w jakiej jest formie ( proszek, sztabki) i jakie daje dodatkowe pozytywy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Nie brom tylko chrom, taka mala roznica a zdrowie mozna stracic

Zmieniony przez - domer w dniu 2009-07-24 18:44:51

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920



zamiast batonikow lepszym wyborem bylby owoc

teraz sezon, wiec nie ma problemu, ja wcinam codziennie nektarynki - niebo w gebie lepsze niz batony ;)

ewentualnie troche czekolady gorzkiej (z wysoka zawartoscia kakao - poczytaj w dziale NUTRIFARM jest ciekawa dyskusja na ten temat i artykul odchudzajace lakocie S.Ambroziaka)

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Ja lubie do platkow owsianych dodac np borowki, maliny, czy ananasa.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 461 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4208
Ajć literówka - sorryyyy (a bym doradził xD)

Jeżeli pomogłem, to wspomóż sogiem:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
W sumie to 2 literówki, a efekt jakże byłby inny od spodziewanego

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lipoliza hormony

Następny temat

żelki

WHEY premium