SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co sądzicie o zółtym serze w diecie?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 656

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 21 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 428
Jak w temacie, co sądzicie o zółtym serze gouda w diecie redukcyjnej? Wyliczyłem sobie zapotrzebowanie na makroskładniki itp i ser zółty świetnie uzupełnia mi brakujace białko i tłuszcze. Czy to dobrze?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1662 Napisanych postów 28598 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 279970
jak najbardziej, ważne żeby był to ser, a nie produkt seropodobny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 611 Napisanych postów 36399 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 297123
Dokładnie, czyli jakieś wyroby biedronkowe za kilka zł nie wchodzą w grę, a wielu uważa to za ser

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 21 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 428
Nie wiem czy dobrze rozumiem ale chyba zwykły ser gouda z marketu może być tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 107 Wiek 20 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 64477
A co jest złego w setach z bieronki ? Makro i skład wpisany , zbędnych dodatków tez nie ma.

Zmieniony przez - dejvid1117 w dniu 2015-10-25 22:17:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1662 Napisanych postów 28598 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 279970
skład musi być bez dodatków ma być ser czyli : mleko, sól,kultury bakterii i tyle :P im więcej dodatków tym gorzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2604 Napisanych postów 50323 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339378
Co prawda nie interesowałem się serem z biedronki od dawna, ale z tego co kojarzę to skład wychodzi całkiem nieźle.
Tak czy siak jak popuri, w serze trzeba patrzeć na skład, bo ser to nie zawsze ser, jak nie ma składu, to cena też nam może nieco powiedzieć, od około 20zł/kg możesz spodziewać się sera.

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białkoo

Następny temat

Przerwy w diecie na masę

Masa