SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co robić?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2117

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siemka!!!Krotka pilka.Stoje w miejscu od 5-7 miesiecy gdzies.Troche poszlo w nogi.Ale tak ogolnie to nic.Systematycznie cwicze od ok 2 lat.Na poczatku nie mialem zadnej diety czasami odzywke strzelilem jakas i masa szla jechalem zwyklym splitem.Pozniej juz totalnie nic robilem cykle regeneracyjne i****.Lapa klata wszystko nawet nie drgnie.Obecnie zostaly mi dwa treningi hst ( 5 powt neg) i tez mizerne efekty.Diete mam wp*****lam 250g bialka dzennie wegle i tluszcze tez sa wporzadku i odzywki tez sa i nic ****a zero.Probowalem kombinowac ze zwyklym splitem powtorzeniami seriami i tez nic.Obecne wymiary sa w profilu.Co robic, czy wy mieliscie tez cos takiego.Nie wiem co jest.Po hst cos tam poszlo w nogi reszta stoi.Pomóźcie!!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
chodzi mi o to żebyś zmienił diete na miesiąc dając te 150g [albo nawet i mniej! ] białka i obcenił czy przypadkiem coś nie urosło jakims dziwnym trafem

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737
zrob sobie przerwe... tak ze dwa tygodnie pozwol sobie nawet na spadek jak zaczniesz znowu cwiczyc to powinny wtedy przyjsc efekty

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 626 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6038
abrakadabra
hokuspokus
czarymary

hm,no i co ,działa ,jeśli nie to może pora zmienić plan treningowy ,jeśli chcesz nowy plan to napisz trzy litery: t a k ,ja ci napisze plan i udziele kilku wskazówek i powinno zadziałać ,pozdrawiam

chcesz być jak olbrzym ,to ćwicz jak olbrzym
nie zaglądaj tu: http://www.sfd.pl/temat170674/
Legio patra nostra.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hartge spoko pomóż mi bo ja juz nie moge.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
albo odżywki solidne albo piramidka mieciem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737
kloper - a oslonki??

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kloper takie rady odstaw dla siebie, to nie na tym polega zeby ***nąć mietka i masz sprawe z glowy.Mnie to nie rajcuje, przynajmniej na razie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to bedziesz stał dalej, ew. 1-2 kg na pół roku miesnia bedziesz łapał, powodzenia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zobaczymy, narazie czekam na rady Hartge
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737
probuj na razie na sucho jezeli zauwazysz ze nic nie pomaga to wtedy w ostatecznosci mozesz siegnac ale to z glowa a nie jak wiekszosz za***iesz i pozniej bedziesz mial niepotrzebne klopoty

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 626 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6038
mam nadzieje że doszło

chcesz być jak olbrzym ,to ćwicz jak olbrzym
nie zaglądaj tu: http://www.sfd.pl/temat170674/
Legio patra nostra.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening

Następny temat

Diagram wzrostu i masy

WHEY premium