SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co powiecie na to połączenie ph

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 171 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1457
Dzieki ..czy chodzi dokladnie o te produkty ?

http://www.bodybuilding.com/store/celabs/hdrol.html

http://www.bodybuilding.com/store/celabs/estane.html

Czy moglbym Cie prosic o pomoc w rozpisaniu zestawiku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 376 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19142
tak dokladnie o te produkty

podaj jakies dane o sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 171 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1457
Niedawno wypelnialem ankiete-wiec wkleje ja raz jeszcze

1.30 lat.
2.110 kg.
3.189 cm.
4.biceps-48. klatka-133. udo-72. talia-94.
5.13 lat.
6. ...z dieta to roznie bywa zalezy od funduszy ale staram sie jesc duuzo bialka,tzn.obecnie okolo 250-350 gr.dziennie. wegle-raczej z rana-blizej nocy praktycznie wcale,tluszcze-orzeszki,oliwa,
7.ile cykli ? ...okolo 4-5 !? ...przedewszystkim oparte na prolongatum,deca ale nie obce mi winko,metka i omka ...
8.trening-przez ostatni rok zajalem sie praktycznie wyciskaniem lezac...ale po rozmowie z trenerem o ktorym pisalem wczesniej...znow wrocilem do budowania sylwetki
9.Zbudowanie solidnych,twardych miesni... ?
10. ostani cykl okolo 5 lat temu ...od tego czasu praktycznie kreatynka-jej rozne formy,bialeczko,boostery testosteronu...
Panowie to tak na chwile obecna-sklonnosc do lysienia ?...nie..,stan zdrowia b.dobry.
Z wynikow silowych moge jedynie podac dokladnie wyciskanie lezac-205 kg.
Mam nadzieje,ze powyzsza ankiete troszke pomoze-jeszcze raz dzieki za odpowiedz.

Przymierzalem sie do wziecia saa ale cos mi sie po tych 5 latach odwidzialo... wiec chcialbym sprobowac ph.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 376 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19142
widze ze duzy chlop z Ciebie i raczej te ph, hdrol i epi slabo albo i w cale Cie nie kopna..jak juz chcesz ph to sprobuj mdrola z CEL, ale i tak bym go z czyms polaczyl w Twoim przypadku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4995
Hdrol wywali Cie na ksiezyc. oczywsice tylko z CEL'a. Tylko nie kupuj jednego opakowania na cykl. Beda Ci potrzbne 1,5opkoawania. 6 tyg na Hdrolu i sie nie poznasz. Niestety jest mocno tkosyczny wiec uwazaj na watrobe.
Duzo ludzi stosuje Hdrola przez 4tyg i niestety nie ma zadawalajaco duzych rezultato. To jest blad, stad tez moze byc srodek malo polecany.
Ja przytylem po nim 8kg i na lawce poszlo mi jakies 25kg w przod. Cos niesamowitego. Cykl trwal 6tyg.
Wkoncu trzeba pamietac ze to srodek anaboliczny i nie rozkreca sie tak szybko jak Mdrol wysoce androgenny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 376 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19142
co Ty opowiadasz czlowieku...chłop ma prawie 50cm w bicu, wazy ok 110 kg i Ty mowisz ze 1,5hdrola wywali go w kosmos...albo marna reklama albo sam nie wiem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 171 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1457
Certik ..odnosnie tego m-drola z Cel-a
http://www.bodybuilding.com/store/celabs/mdrol.html  ...z czym wedlug Ciebie mialbym go polaczyc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 171 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1457
567890 dzieki za odpowiedz jezeli bym sie jednak zdecydowal na tego H-drola z Cel-a ...jak mialbym go stosowac chodzi mi przedewszystkim o dawki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4995
2 capsy na dzien przez 6 tyg. Dawka dobra dla ludzi w przedziale wagowym 90-115kg. Dobrze tez byloby sie zaopatrzec w cosik na watrobe. Ja bralem to Liver Longer, ale slyszalem ze teraz z tym cosik ciezko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 171 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1457
567890 ...ok czyli wychodzi po 50 mg/dziennie...a jak to podzielic na porcje...jak Ty to stosowales?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wino i prop, które wybrac ??

Następny temat

doping w sportach wydolnościowych

WHEY premium