SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co wy na to ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6926

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5945
Mam prawie 18 lat ćwiczę od około 2 lat i mam zamiar wziąść 100 mety a dokładnie 113 na 6 tygodni do tego białko serwatkowe , odżywke scitech nutrition "MASS" ,nolvadex, zakupić jakieś loeki osłonowe na wątrobe (jakie polecacie) oraz kupić maść lub krem na rozstępy(lepiej zapobiegać niż leczyć)(tu też czekam na jakąś nazwę maści którą ktoś z was stosował) to będzie mój 1 cykl wcześniej brałem troche suplementów ale nie sterydów , cykl mam rozpisany tak że zaczynam na jednej tabletce a kończe w ostatnim tygodniu tak że biorę nawet po pół.

<co wy na to czekam na odpowiedzi co zmodyfikować może cos innego zamiast tych odżywek mete już mam więc raczej z niej nie zrezygnuje>

REACT_OPOLE

REACT_OPOLE

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5945
wielkie dzięki za odpowiedzi jeżeli ktoś jeszcze ma coś do dodania to bardzo proszę . Wszystkie odpowiedzi czytam i biorę pod uwagę.

REACT_OPOLE

REACT_OPOLE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5945
I jak nikt mi tutaj nie pomoże

REACT_OPOLE

REACT_OPOLE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moze nikt nie ma ochoty ci pomoc ?

Krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 312 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3237
idź do lekarza, on ci pomoże...napewno

pozdrawiam

Johnnie

pozdrawiam

Johnnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Jak tak sie starasz to bedzie dobrze. Na watrobe
kup Sylimarol mozesz brac w czasie cyklu albo po jezeli bardziej zalezy
ci na silnym dzialaniu i ufasz swej watrobie.
Nolvadex wez jesli wystapia objawy ginekomastii
20 do 40 mg dziennie a jesli nie wystapia to bierz go 2 tygodnie po cyklu

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5945
TO PO CO WOGÓLE JEST TO FORUM KRASNALL ???

JOHNNIE JAK MASZ SIĘ ZAMIAR TAK WYPOWIADAĆ TO SIĘ LEPIEJ NIE WYPOWIADAJ I NIE LIŻ D..Y MODERATOROM D...WŁAZIE

DZIĘKI GOCHAN JESTEM WDZIĘCZNY

REACT_OPOLE

REACT_OPOLE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 312 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3237
w profilu masz napisane ze jestes mały
no cóż, taki juz na zawsze pozostaniesz i nieważne czy weźmiesz 100, 113 czy 1133 mety,
ćwiczysz dwa lata a wyniki masz słabe, tylko 35 w bicu po dwóch latach, troche rozumiem dlaczego masz ochote na mete
183 wzrostu i tak już chyba pozostanie, piszesz...
...na pewno tak pozostanie jak weźmiesz mete
a pamiętaj, mógłbyś rosnąć nawet do 25 roku zycia

nie rozumiem po co ludzie biorą takie sterydy jak meta
przecież one mają więcej skutkówmubocznych niż dają kilogramów
patrz, juz myslisz nawet o czymś na rostępy...
chcesz być duży ale wyglądać jak ofiara przemocy w rodzinie

twój wybór

ja bym na twoim miejszcu wziął dece, mniejsze ale trwałe przyrosty i niwielki skutki uboczne

a tak swoją droga to oprócz mnie podobne zdanie ma kupa innych osób i co wszyscy sie pewnie wkręcamy się w dupe moderatorom
wiesz, masz jednak racje, tylko o tym myśle, bo oni to sa dla mnie kimś, wiesz tacy "wirtualni bogowie", na Forum moga wszystko, ich sympatia zapeni mi dobrobyt, to mi imponuje, chciałbym byc taki jak oni, to cudowne miec taka władze i to nad tyloma "duszyczkami"
są wielcy duchem i ciałem , potrafia walczyć, moga nas bronić, powinniśmy być im wdzięczni wszyscy, módlmy sie do nich, tak módlmy sie...
AAAAAAAMMMMMEEEEENNNN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



pozdrawiam

Johnnie

pozdrawiam

Johnnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 798
Ty Johnnie jestes za to wielki - prawdziwy potwor ;))
Przy wzroscie prawie 190 to nie masz sie co chwalic tym 38 w lapie a tym bardziej nie masz prawa gnoic chudych za to ze som chudzi....
Inna sprawa ze d****e zaczynajom od sterydow zanim jeszcze nauczom sie sztangom machac..... tych trza gnoic.
Nara

--------
Wilhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 357 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26956
React, jak to jest, że taki doświadczony kulturysta - 2 lata stażu, nie potrafi ułożyć sobie diety, Twój post w dziale odżywianie, a chcesz brać koks?

Max

Zmieniony przez - Max w dniu 2001-07-23 12:03:31

Max

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5945
ten ostatni akapit swojej wypowiedzi pisałeś chyban na bombie r...... mnie ten twój text co do duszyczek jeszcze raz wyszło jakim jesteś d...włazem.
A co do mety to ci k...a powiem jak jest myślisz że gdyby 10 strzałów decki kosztowało tyle samo co 100 mety to ktoś rał by mete - ja bym nie brał !!! Chodzi więc k...a o siano nie każdy je ma . I jeszcz etrzeba mieć dobry dostęp żeby było tanio i nie było podróbek.

PS trzeba mieć też dobrą genetyke nie mów mi że jestem mały z kąd możesz wiedzieć jaki byłem zanim zacząłem trenować , to ty też chyba jesteś mały znam osoby które nie trenują i są większe od ciebie!!!

REACT_OPOLE

REACT_OPOLE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5945
Max to jest tak że mam ułożoną dietę i szukam kogoś do jej korekty jak również kogoś kto ułoży mi diete do metki i odżywek jak znasz takiego kogoś to napisz

REACT_OPOLE

REACT_OPOLE

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kumpel w szpitalu....

Następny temat

I CO DO TEGO???

Wiecej