SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co powiecie na to połączenie ph

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5744

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 171 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1457
Dziekuje 567890 ...fachowo i na temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 132
Panowie!
Mam pytanie odnośnie zestakowania 2 środków w jednym cyklu. Pierwszy to mega TRN z Generica i po nim Mega ZOL tej samej firmy.
Zakładam 6-7 tygodniowy cykl z zazębieniem obu środków w połowie.

TRN - 17b-methoxy-trienbolone

ZOL - ([3,2])pyrazole-5alpha-etioallocholane-17beta-THP Ether

Jak wam sie widzi ten stack i jak podejśc do osłonek wątroby i PCT?
Dzięki za odpowiedzi.

I'm sick of Your dickatry...do your pulleys right.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 376 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19142
567890, ja po prostu sie dziwilem dlaczego mowiles ze po samym hdrolu przy jego wymiarach wywali go w kosmos

a tak btw. dlaczego mam sie nie odzywac skoro wyrazam tylko swoje zdanie na ten temat...a i nie obchodzi mnie kim jestes..

Zmieniony przez - Certik w dniu 2009-02-15 12:19:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4995
Mega ZOl mozesz polaczyc razem MegaTRNem. Tylko ZOLa bedziesz potrzebowc jakies 2-3 opakowania a TRN jedno da rade. TRN jest bardzo mocny. Mysle ze duzo mocniejszym srodkiem niz jego odpowiednik w strzlach. Wiec nie przesadzaj z dawki bo nery moga niezle oberwac po nim.
Ja bym zaczol od ZOLa i w drugim tygodniu dolaczyl do niego TRNa. ZOl cykl przez 6 tyg a TRN przez 5. Oslon na watrobe przy tym zadnych nie potrzeba, jedyna rzecza o ktorej musisz pamietac tu to porzeadne zabezpieczenie stawow bo one dostana niezle w kosc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 132
Dzięki za odpowiedź. Nikt nie był mi w stanie nic odpowiedziec i z tego co widzę to nie za bardzo ktokolwiek się orientował czy miał stycznośc z produktami. mowisz że TRN mocny a nie potrzeba osłonek na wątrobę? czytałem tyle ile mi wpadło w ręce na temat tych specyfików i w związku z tym że ZOL opisywany był jako braciszek vinstrolu zakładałem że wchodził będzie jako drugi. Nie żebym podważał ,czy coś. Planowałem to tak żeby wjechac na trn 3tyg. 4 tydzień jedno i drugie i do 7 tygodnia pociągnąc na Zolu włączając już powoli jakieś regulatory serotoniny , żeby potem wejśc na nolve (właśnie, jak z odblokiem jesli coś wiesz??)z boosterami testu ...myśałem żeby zarzucic B.A.M ,Jungle warfare, Pro Anabol. Cały czas na staku kreatynowym, gainerze, BCAA, omegach i witaminach w ilościach wysoce wystarczających. Daj zna co o tym myślisz.Dzięki

I'm sick of Your dickatry...do your pulleys right.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4995
TRN i ZOL w zadne sposob nie sa toksyczne dla watroby.
BAM, Pro Anabol szkoda na to ksy absolutnie, oba produkty wogole nie dzialaja.
Piszesz og NavedeXT z Gaspari ? czy nolvadexie jako temoxifen ?
Pamietaj zeby ZOL sie rokrecil potrzebuje jakies 6-7 tyg czasu ciaglego brania 4-6caps na dzien. TRN wystrczy brac 5-6 tyg po 2-3 capsy. Polaczenie tych dwoch srodkow razem da Ci max wycine i po zolu glwonie duzy wzrost sily.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 132
miałem na myśli tamoxifen. Spotkałem się że warto wziąc booster testosteronu po cyklu a że ich produkty jakoś tam na mnie działały to stwierdziłem że czemu nie. Ekstremalna wycinka powiadasz...może nie jest to dokładnie to o co mi chodzi bardziej przydałoby się z 5k czystej ,suchej masy a tak to było opisywane. Spotkałem się też z opinią że obie rzeczy należy brac na raz. Tzn. 2xTRN + 2xZol codziennie.

I'm sick of Your dickatry...do your pulleys right.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4995
Tak polaczenie TRN + ZOL to bardzo dobre roziwazanie.Maxymalna wycinka. Temoxifen to srodek katabolizny wiec jaki sens jest go brac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 202 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16381
Podlaczam sie do tematu i nie bede zakladac specjalnie nowego.A jak polaczyc eopi z TRN, podobnie jak z m-drolem?czy jest w ogole senss laczyc te srodki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 132
o tamoxifenie myslałem na ew. odblok...nie wiem jak mocno blokują te środki ale z opinii wynika że mimo wszystko byłoby to na miejscu. Z resztą o boosterach testu też pisałem raczej w kontekście PCt niż dokładania tego do samego cyklu..

I'm sick of Your dickatry...do your pulleys right.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wino i prop, które wybrac ??

Następny temat

doping w sportach wydolnościowych

WHEY premium