SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co po treningu BJJ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1379

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 414 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2784
Witam. Zanim wróce z treningu do domu i coś zjem mija nieco ponad godzina, a nie dam rady ciągle jeść bananów czy snickers'ów. A wiadomo treningi bjj są dość wyczerpujące. I pomyślałem o jakiejś odżywce tylko która będzie lepsza gainer czy carbo? Dodam, że cały czas sie staram utrzymywać diete na mase (niestety nie ćwicze na siłowni) i boli mnie ta przerwa między końcem treningu a domem. Możecie coś poradzić?
Pozdro

Jak kraść to miliony, jak kochać to księżniczki.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Gainer kup. Choćby i mass xxl, dostępny praktycznie w każdym sklepie.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 914 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5938
po treningu przydałby Ci sie gainer. Na rynku jest tego pełno, np. Mutant mass, Mass xxl , gain fast...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1536
Ja stosuje Carbonox z Olimpa stoi 76 zł za 4 kg i 50 gr po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 414 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2784
Ok skusze sie na gainera. Ale mam pytanie czy taki gainer zrobiony z mlekiem traci jakieś wartośći albo smak jak będzie leżeć w torbie przez ok 2h? Tak to na miejscu będe robić z wodą, ale od czasu do czasu chciałbym użyć mleka ;)

Jak kraść to miliony, jak kochać to księżniczki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1536
Z mlekiem lepiej smakuje a ze 2 g polezy w szjkerze to sie nic nie stanie wstrzasniesz tylko i bedzie gitara ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl kreatyna monohydrat+BCAA ?

Następny temat

Opinie o NOXI PRO od CTD LABS.

WHEY premium