SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co po mixie z trenem ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
wg mnie rano,ale też nie tak zupełnie na czczo łyknąłbym najpierw porcję jakiś aminokwasów,po treningu trzeba jak najszybciej dążyć do tego by wyprowadzić organizm ze stanu katabolizmu,a nie jeszcze go pogłębiać aerobami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 962 Napisanych postów 19313 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158832
"po treningu trzeba jak najszybciej dążyć do tego by wyprowadzić organizm ze stanu katabolizmu"

na cyklu nie ma co sie martwic o katabolizm , no chyba ze treningi dajesz po 3 godziny silowe

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
nie bym był taki pewien,ze swojego doświadczenia wiem,że aero po treningu znacznie ogranicza przyrosty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
u mnie sila sie zatrzymuje jak robie cardio po silowym jedyna opcja na cZczo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
miczelx
W takim razie wino odpusc, daj npp albo masteron , ja bym sie sklanial ku npp i ewentualnie cos na prolaktyne jezeli bylaby taka potrzeba , cabaser najlepiej


A czemu wino mam odpuścić ? Nie czaję tego akurat
Zakładając że poleci npp z testem, 3-4 tyg po ostatnim strzale Trenu, może dać jakieś nieduże dawki bromergonu? No ale szczerze chyba wolałbym winko w tabsach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 962 Napisanych postów 19313 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158832
luki77
nie bym był taki pewien,ze swojego doświadczenia wiem,że aero po treningu znacznie ogranicza przyrosty


Na forum bf jak sie nie myle poruszaja ten temat i daja rozne badania na temat tego katabolizmowi -oczywiscie bez dodawania koksu...nie wspomne ze jak juz dajemy koks to jestesmy w duzo lepszej sytuacji ;)

I moze aero ogranicza przyrosty ale czego ? tluszczu ? bo raczej nie miecha...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
na prawdę wierzymy jednak w ten katabolizm? zwłaszcza na bombie?

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
robiąc aero po treningu nie jestem w stanie zrobić jakichkolwiek przyrostów siły,z mięsem zresztą jest podobnie,nie wiem co pokazują badania ale wiem jak co działa na mnie,może inni mają inaczej nie wątpię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 962 Napisanych postów 19313 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158832
OCzywiscie w praktyce wychodzi roznie...kazdy musi sam sie przekonac :)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
ja tez jestem za aero z rana , bcca + glutamina i po 15 minutach na rowerek

snara

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przejście na FBW na PCT - ma sens?

Następny temat

odblok po 10 sustanonu?

WHEY premium