SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na redukcję

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2454

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2287
Witam

Jako, że mam 102cm w pasie to nadszedł czas coś z tym zrobić
Od 2tyg odpuściłem trochę trening siłowy tzn wykonuje go nadal, ale na lajcie czyli po 2-3cwiczenia na każdą partię i tyle gdyż skupiłem się bardziej na aerobach. Moje aeroby to przede wszystkim bieżnia po każdym treningu siłowym 40min biegania co daje dystans około 5km. Po 2 tyg waga nadal w miejscu lecz brzuch jakby mniej wypukły a bardziej płaski się zrobił pomimo, że nadal jego obwód to 102cm:( czuje też więcej energii oraz lepsza kondycję z treningu na trening. Moja praca to jeżdżenie samochodem więc po 12h musze siedzieć na dupie. Jedyna aktywność to właśnie siłownia 5x w tygodniu. Chciałbym się czymś wspomuc żeby to sadło szybciej lecialo bo nawet cm nie spadł a naprawdę daje z siebie wszystko na cardio. Oto moje pytania:

1.zmienic cardio na interwał?
2.czy spalacze coś dawaja? Jak tak to jakie
3.Czy jest możliwe zgubić przynajmniej 7cm do wakacji?
4.jaka suplementację polecacie? Mam wino ale nie chce już nigdy brać saa gdyż mój synek ma problemy z rozwojem w niektórych sprawach i mam wyrzuty, że to przez te pier**ne koksy


Wiek:28
Waga:91
Wzrost:170
Łapka:44.5
Klata:122
Barki:140
Udo:64
Łydka:40
Talia:102

Moje zapotrzebowanie to 3000kcal ale zjadam około 2500 i mało węgli. Jedynie rano płatki owsiane i po treningu.

Pozdrawiam:)


Zmieniony przez - Mursin w dniu 2019-01-02 20:57:52
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 703 Napisanych postów 1196 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75579
Biceps czy barki to nie tylko mięśnie, tłuszcz osadza się równiez tam. Zreszta przy ostrej redukcji mięsień tez poleci. Myslę że za duzo kalorii obciąłeś jak ciagnie Cie do pizzy i słodyczy, ja tez tak miałem jak zrobiłem 1000kcal deficytu. Dorzuc zdrowych węgli; ryżu, ziemniaków, płatków owsianych to nie będzie tak ssało. Jesli chcesz robic rekomp a nie redu to nie katuj się tak, efekty bedą troche wolniejsze, ale bardziej zadowalające.
Co ile cheat meal? Nie wiem, najlepiej wcale, jeśli juz musisz to jeden dzień zastap posiłek czyms niezdrowym, a nie dodatkowo, na deser. Moja zona sie tak odżywia, na pewmno nie jest to zdrowe na dłuzszą metę,ale na jej sylwetke złego słowa nie moge powiedzieć (i to jako facet a nie mąż).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Trochę za dużo tych aerobów, jak trenujesz 5 dni w tygodniu, to dałbym 3 x trening siłowy po nim jakieś krótkie interwały cos typu 10 interwałów np na rowerku, 30/30 czy jakiś wioślarz.

A w 2 dni aeroby, tak siłowy się kłuci z tymi aerobami to są inne aktywnosci, siłwoy to wyciłek beztlenowy aeroby tlenowy
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 703 Napisanych postów 1196 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75579
Zależy kiedy na wakacje, bo jak w lato to bez problemu.
2 tygodnie to nie wiele, niby cos sie powinno ruszyć ale okres świąteczny mamy, może coś wpadło spoza diety?
Próbuj, obcinaj kalorie, zmieniaj trening I obserwuj siebie. Do lata mnóstwo czasu a 7 cm to nie jest dużo.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777743
Poszedłbym dokładnie w przeciwną stronę czyli zrobiłbym solidniejszy trening siłowy, a mniej tych aerobów bo ten trening siłowy lepiej zadziała na redukcję niż delikatny i trzaskanie aerobów.
Solidny trening siłowy da również bodziec do utrzymania tkanki mięśniowej.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2287
Zrobię tak. Wruce do treningów siłowych na wysokiej intensywności 4-5x w tyg i 3x w tygodniu po treningu siłowym interwał tj.bieznia minuta sprint minuta chód i tak przez 15min potem na wiosla na 5min i tyle. Bieżnia musi być bo powiem wam że odkąd zacząłem biegać to mega mi się bieganie spodobało. Rion10 dzięki za rade, ale jakoś nie przekonuje mnie, że sam trening siłowy zredukuje mi fet. Moim zdaniem jest idealny jako rozgrzewka przed interwałem bo wchodząc na interwał będę odrazy już palił fet bo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2287
Aha i jak możecie doradzić jakiś spalacze i czy w ogóle warto. Myślę o takiej suplementacji

Białko wpc80
Spalacze
Omega
Witaminy
Bcaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777743
Mursin
Zrobię tak. Wruce do treningów siłowych na wysokiej intensywności 4-5x w tyg i 3x w tygodniu po treningu siłowym interwał tj.bieznia minuta sprint minuta chód i tak przez 15min potem na wiosla na 5min i tyle. Bieżnia musi być bo powiem wam że odkąd zacząłem biegać to mega mi się bieganie spodobało. Rion10 dzięki za rade, ale jakoś nie przekonuje mnie, że sam trening siłowy zredukuje mi fet. Moim zdaniem jest idealny jako rozgrzewka przed interwałem bo wchodząc na interwał będę odrazy już palił fet bo


Ale to tak łatwo nie działa jak by się chciało. Trening siłowy jest podstawą, którą jak poprzesz odpowiednią dietą to nie powinno być problemu z redukcją. Jak jesteś na ujemnym bilansie kalorycznym i trenujesz fizycznie to leci.
Co do suplementów to spalacz na razie Ci nie potrzebny one mają słabą skuteczność.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2287
rion10 rozumiem. Czy dieta low carb sprawdzi sie w treningu silowym? Bede mial wogolena niego sile jedzac np 100g wegli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777743
To sprawa mocno indywidualna ja ostatnie redukcje robiłem na wysokiej podaży węglowodanów i byłem zadowolony.
Ale ucinanie węgli na redukcji to dość popularne posunięcie.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
LC w siłowym się sprawdzi tylko nie licz że będzie progresował, pewnie będzie trzeba zaniżyć cięzary jak to byuwa na redukcji
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2287
No właśnie siła poszła w dół np ostatnia serie 100kg na lawce robiłem 5x a teraz 3x:( i w pasie w 3tyg zgubiłem 3-4cm a w łapce spadł 1cm. Czy to dobry wynik jak na 3tyg? Waga dalej taka sama. Zauważyłem też że trochę zarysy lepsze mięśni mam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki sprzęt kupić do domu?

Następny temat

Plan i dieta 17 latek

WHEY premium