SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na pierwszą redukcję

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 666

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

Endo morfik, z tendencją do zatłuszczania na "Dole"(dupa,wewnętrzna strona ud). BF na górnej części ocenił bym na +/- 15%, dołu na około 25%

Wiek

22

Waga / wzrost

186cm/94kg

Staż treningowy

Rok

Cel cyklu

Redukcja

Stosowane już wcześniej suplementy

białko, kreatyna, dużo przedtreningówek obecnych na rynku(Próbki, z całych puszek to Saw i napalm od FA, nic na 1,3)

Stosowane wcześniej spalacze

brak

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

Kończe cykl na kreatynie(Generalnie dociągne go do momentu rozpoczęcia wycinki)

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

Typowa masówka 2/reszta/1,2

Przewidziane finanse na cykl

+/- 200
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
Witam, przyszedł czas na pierwszą w życiu redukcję.
Wymiary(w najszerszym miejscu, nie ma kto akutalnie zrobić mi zdjęcia):
Udo: 71 !!!(mierzone około 10cm w dół od pośladka, jest tutaj dobry kawał fatu)
Łydka: 44
klatka(linia sutków): 106/113
przedramie: 31
ramie: 39
biodra: 99
linia pępka: 91
Masa ładnie poszła i generalnie gdybym zatłuszczał się na dolnych partiach tak jak na górnych to pewnie dalej bym ciągnął masówkę do 100kg.
Niestety co widać po wymiarach natura obdarzyła mnie szerokimi biodrami, co za tym idzie dość dużym dupskiem i udami które lubią się zatłuszczać.
Jedyna zaleta jest taka że nie musze bardzo katować nóg, 4 ćwiczenia po 3-4 serie w tym przysiady, uginanie , prostowanie i suwnica lub wykroki, bym miał i progres objętościowy na mięśniu jak i siłowy.
Uda praktycznie w ogóle nie zatłuszczają mi się po stronie zewnętrznej, natomiast fat lubi się magazynować na całej długośći wewnętrznej oraz bezpośrednio pod pośladkami do około połowy długości uda(od drugiej połowy do zgięcia w kolanie czuć dwugłowy prawie bez tłuszczu).
Tak więc zmuszony jestem redukować gdyż będe wyglądał karykaturalnie jak miałem w zwyczaju ważąc 107kg i nie ćwicząc w ogóle.
Powoli przestaje się mieścić w spodnie głównie właśnie z powodu swoich ud które się nie mieszczą w nogawkę i tak rozmiar 34 stał się obcisły(rurki z normalnych spodni ^^), a 36 za luźny w pasie.
Jestem teraz w końcówce cyklu na kreatynie(mono) gdzie siła dość ładnie mi poszła ale nabrałem trochę wody, i nie wiem ile z tego to mięso a ile zejdzie(wagowo skoczyło około 3-3,5kg w 2 miesiące).
A po tym długim wstępie i historii smutnej jak technika przysiadów sezonowców z siłowni do której chodzę przejdźmy do suplementów.
Myślałem nad zakupem BCAA i jakiś EAA dawkowanie go przed i po treningu. Znajomy bardzo sobie chwalił produkty Gaspariego (AminoMax 8000 i BCAA 6000) jednakże z większości opini w polskim internecie wychodzi na to że są to produkty nie warte swojej ceny a AminoMax to w większości Tauryna.
Pod uwagę biorę również BCAA + białko i tutaj myślałem o najtańszych produktach SFD(protein plus i pure BCAA) i do tego jakis lightowy spalacz
Właśnie nie wiem, pod względem marketingowym i opowieści kumpla aminy od Ryśka G. jawią się jako naprawdę zaj**isty produkt polepszający regenerację , z drugiej strony w tej cenie moge mieć "nie ameryckie" Bcaa , WPC i jakiś spalacz.
Czytałem też że w wielu przypadkach osób z tendencją do zatłuszczenia na dole, może być to genetycznie wysoki poziom estrogenów a raczej wysoki poziom aromatyzy(Moja mama ma taką samą budowę tyle że jest kobietą i ma 156cm więc jest to mniej widoczne, ponoć mój biologiczny dziadek również miał taką budowę jak ja) i warto by wrzucić pod koniec redukcji jakiś inhibitor aromatyzy(10 tabsów ATD na pewnym serwisie kosztuje 25zł, co przy braniu co 2gi dzień daje mi 20dniowy cykl na końcowe wyszuszenie), co o tym myślicie czy warto by pójść w tym kierunku i dołączyć to do zestawu supli
Dietę oczywiście sobie ułożę(sam ułożyłem masówkę która działała to i redukcję dam radę).
Ktoś jakieś inne propozycje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
Podbijam bo jakoś totalnie 0 odpowiedzi. Zakupilem wpc sfd protein plus (plus jedna paczke ostrovit wpc 80 na próbę) do uzupelniania diety i bcaa hiteca. Za punkty które miałem wziąłem 3 saszetki termo pumpa od ihs i kofeinę od 4+. Tak więc pozostaje kwestia czy, a jeżeli tak to jaki spalacz i co myślicie o atd. Mam do wydania jeszcze ok 100pln .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Hormony to najpierw sobie zbadaj potem będziesz się zastanawiał co z tym zrobić, z prostych spalaczy na poczatek https://sklep.sfd.pl/Trec_ClenBurexin-opis557.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna mono

Następny temat

Kreatyna i izolat po treningu jak brac?

WHEY premium