SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co na redukcje tkanki tluszczowej

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8202

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Pitt Bull z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 231 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2753
Siema wszystkim mam male pytanie do was. Moj kumpel chce kupic jakiegos sumpla na redukcje tkanki tluszczowej cos co by poządnie dawalo. Co byscie polecili???? Wazy on 92 a ma wzrostu 178. powiedzcie jak dziala thermo fat z treca bo mysli nad jego zakupem:D z gory dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
gdzie dawka minimalna dla dorosłego człowieka jest taka jaka podalem

to na opakowaniach podają dawki minimalne ??

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Niech kupi termal pro
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
a ma odpowiednią diete, trening?? Jakis ruch poza siłka ?? Spalacz da tylko subtelne efekty, przy takiej wadze (nie sądze ze to wszystko to miesnie..) moze nawet nie zauwazyc zmian biorąc spalacza !

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 231 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2753
piszcie jeszcze co mam zrobic mam diete odpowiednią a ruch poza silką tez jakis jest biegam dystansowo po pare kilometrow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
to ze ty pobiegasz i ze trzymasz diete nie znaczy ze kumpel zgubi kilogramy...

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Moze to chodzi o niego a napisal ze kumpel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 231 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2753
no co ty tu chodzi o kumpla ja waze 82kg wzrost 182kg czylki normalnie nie musze nic spalac wrecz przeciwinie cos masy do ok 90 dowalic:D macie jakies konretnie skuteczne srodki na spalacze tluszczu ale takie poządne co dzialają???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pozadny?? hmm schorch, od biedy tight, a ja bym sobie kupil thyrotherm :) fajny bo z efedyna

Zmieniony przez - tomek1991 w dniu 2007-04-30 21:35:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
spalacze z efką niech kumpel zostawi na kiedy indziej, wogle ja bym spalaczy nie ruszal narazie na jego miejscu

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a tak serio to thermo speed extreme z olimpu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27817
scorch

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W jakich dawkach?

Następny temat

Jak dawkowac ?

WHEY premium