SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na mase ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1110

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47
Witam mam problem z przybraniem na wadze. Staram się jeść dużo.
Mam 18 w maju 19lat, 186cm i ważę 58kg. Nie mogę w żaden sposób przybrać na wadzę.
Ćwiczę od tygodnia p90x ab rip na brzuch i raz w tyg. siłownia.

Myślałem o zakupie Tu wprowadź tekst linku... oraz Tu wprowadź tekst linku... co o tym myślicie?
Jeśli ktoś mógł by ułożyć mi jakąś dietę był bym bardzo wdzięczny.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
raz w tygodniu silowani to zdecydowanie za malo minimum 2/tydz dla podtrzymnia istniejacej masy.W twoim przypadku optymalnie byl by trening 3/tydzien DUZO JEM ktory raz to slysze napisz przykladowy jadlospis co jesz.Odzywki nie sa ratunkiem na brak masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47
Śniadanie:
-kanapki z szynka/kiełbasą
-jogurt
Obiad:
-ziemniaki
-pierś z kurczaka
-ryż
Podwieczorek:
-orzechy
-jogurt
-owoce
Kolacja:
-Otręby/ryż
-kanapki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 270506
Jesz ziemniaki z ryżem w jednym posiłku ? - to mi się kojarzy z jakimś weselnym daniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47
Jednego dnia ryż drugiego Ziemniaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 681 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10283
to mnie jest duzo. po pierwsze oblicz swoje zapotrzebowanie, po drugie chodz czesciej na silownie. po trzecie suplementy nic nie dadza bez diety, wyrzucisz tylko kase w bloto. po czwarte przeczytaj: https://www.sfd.pl/Dla_początkujących_i_nie_tylko-t314751.html
https://www.sfd.pl/Podstawy_układania_diety-t367367.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 270506
Tak krótko mówiąc kombinuj z dietą na start zapewnij sobie te 2.2-2.5g białka na kg masy ciała i 1,2 grama tłuszczu na kg.mc a z węglami kombinuj. Co do suplementów to skoro rzadko ćwiczysz i masz mały staż to:
-kreatyna Ci na razie nie potrzebna.
-Amino skoro robisz masę to na starcie też szkoda kasy.
-Zainwestuj w białko jak masz braki w diecie chociaż przy Twojej wadzę nie będzie ciężko (ale jak by brakowało to warto)
-Jak będzie kcal brakowało to może gainer (chociaż jak aktualnie wolę inwestować w kurę nawet 3x dziennie - przynajmniej zjesz ze smakiem a nie wypijesz)
-Witaminy możesz kupić.
-Ew. jakąś przed treningówkę dla motywacji jak masz kasę.
-Beta alanina fajna sprawa na wytrzymałość (stała suplementacja spoko sprawa i nie tak droga) - dobrze się łączy z kreatyną.

To tak pokrótce, szerzej niech się bardziej zaawansowanie wypowiedzą. No i z tą dietą to wiem, że wszyscy przynudzają ale na prawdę warto, jak masz ochotę możesz zajrzeć od moich dzienników żywieniowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnosnie produkow mlecznych

Następny temat

Początkujący 82kg

WHEY premium