SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co mozna na poczatek?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
to źle uważasz
saa nie załatwią za Ciebie sprawy braku zbilansowanej diety
fakt-może trochę kg Ci przybędzie, ale po prostu napuchniesz wodą
po odstawieniu wszystko spadnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10539
przy zatwardziałych ekto dobre było by megace... troszke żółądek rozciągnąć i zwiększyć apetyt i wchłanianie. Ja swój musiałem rozciągąc pół roku.. jadłem tyle aż organizm chciał zwracać teraz jest lepiej ale wciąż jem tyle ,że mnie naciąga inaczej bym ważył dalej 53 kg.. niektórych duża masa kosztuje masakrycznego zaangażowania

p.s jedz z 3-4 tys kcal.. 3 tys. jadłem przy wadze 53 kg i poszło

Zmieniony przez - niezłomnyy w dniu 2010-05-06 16:29:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 731 Wiek 4 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11723
aras ma racje to nic niepomoze skoro niemasz efektow to albo zmien sb diete lub bardziej ja dopracuj a takze trening mozesz zmienic i wtedy zoabaczycz efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 445 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2640
nie,z apetytem jest dobrze,wszystko mi wyglada na to ze diete trzeba bedzie jeszcze bardziej,ale ja nie mam kiedy naprawde wykonywac tych liczzen i co wazniejsze przestrzegac ich,mam szkole,pasje no i jem 6 posilkow dziennie + odzywki i teraz sproboje okolo 2 miesiecy na FBW pojechac i jak sie nie zmienie to cos bede stosowal moze.Bo powiedzcie tak fachowo po samym act raczej sie niepowinienem spodziewac przyrostow co? nawet przy odzywianiu na mase.
Pozdro

"Killers is strong,
your villages is gone,
gorillas was born"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 664 Wiek 15 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2328
dieta i może jakaś odżywka /wróć tu za 2 lata

-Ciągły Trening w Drodze do Chwały,Świat jest zbyt Wielki by Być Małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 282 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8437
Do michy Leszczu a nie za kox sie łapiesz.Bierz do szkoły pojemnik z zarciem do tego co godzine jakiegos gajnera.3 razy w tygodniu cwiczenia.odpoczywać jeść,spać,nie imprezować i masa idzie.A jak nie idzie to pewnie prdolisz coś i sobie wmawiasz ze robisz tak jak Ci napisali.I pamietaj nie ma kasy, nie ma masy.Trzymanie diety troche kosztuje.To nie tak jak sie wydaje ze oppierrdolisz zupke z rodzicami i styknie.Dużo miesa:kurczak,wołowina every day.no i cierpliwosci Byku.pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 445 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2640
sam jestes leszczem :)
co godzine gajnera-pierwsze slysze mowiac szczerze a przeczytalem tego wiecej niz Ty periodykow :)
Kupuje co moge jesli chodzi o zywnosc

"Killers is strong,
your villages is gone,
gorillas was born"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1284
Temat do kosza ... gość myśli że weźmie 100 mety i będzie koks. J.w sezon w pełni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 445 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2640
nie mety,tylko cos innego.A jak niby sie robi?!
Te wszystkie koksy to tylko jazda w dupe strzykawy i nara,duzo jest takich sam mam znajomych to wiem,tylko moze maja lepsze predyspozycje

"Killers is strong,
your villages is gone,
gorillas was born"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1284
Jeśli masz takie podejście do sprawy to daleko nie zajedziesz, najwyżej na płukanie żołądka jak mój "znajomy"

Zmieniony przez - koksik701 w dniu 2010-05-08 11:14:27
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

M-drol pierwszy cykl

Następny temat

Włączyć tren ....? co sądzicie

WHEY premium