SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co mozna na poczatek?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2730

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1732
seba, on ma pipe? myślałem że to kolo jakiś>>> gdzie Ty mu tam zaglądałeś co???

"Byłem ślepy... teraz widzę..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 220 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4747
sumplementy białko gainery dieta !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2025
meta na apetyt...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 445 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2640
zasady podstawowe,nie daje za bardzo rady z tym liczeniem wszystkim,musialbym na to zycie nastawic ile ludzi tak robi?;/
odzywianie mam dosyc zaglebioną wiedze na ten temat bo byl czas ze czytalem na ten temat wiele linkow stąd

"Killers is strong,
your villages is gone,
gorillas was born"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 445 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2640
meta ponoc ryje najbardziej watrobe,staram sie jesc tez regularnie dlatego myslalem o czyms poprostu budujacym-nie znam sie w tym temacie,gdyby ktos dal link do czytania o tym co najlepiej wybrac w zakresie sterydow.Też wiem ze nie są to witaminy ale zalezy mi na tym a diety lepszej niz poprostu trzymanie sie zasad nie jestem w stanie realizowac poki zyje z mama i rodenstwem w niezbyt zamoznej rodzinie.Co do sterydow jeszcze wracajac niechce sie upasc jak BYDLE tylko niewiem jak terminologia pozwala to nazwac"jeden lub dwa cykle" chcialbym wziasc zeby lapka urosla troche

"Killers is strong,
your villages is gone,
gorillas was born"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 445 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2640
graczes co do wyciskania to ja wiem ze malo,ale wygladam naprawde chudo wiec wiecej nie dam rady trudno:D wlasnie to chce zmienic,bo stosunkowo z sily wlasnej jestem calkiem zadowolony,cialo male

"Killers is strong,
your villages is gone,
gorillas was born"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11223
Doping nie dla Ciebie uloz diete sobie i naucz sie edytowac posty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 731 Wiek 4 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11723
no jak chczesz to zmienic to przytrzymaj miche i z czasem pomysl sobie o jakims mono :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1250 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10562
Hah gratuluję pomysłu żeby po 6 miesiącach ćwiczeń już się brać za sterydy ;D
Poćwicz z pół roku i pomyśl o kreatynie hehe :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 445 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2640
typie biore kreatyne i cwicze,czy pol roku to nie to samo co 6 miesiecy? efektow nie widze a nie bardzo mam jak ulozyc sobie dobra zbilansowana diete,moge jedynie pamietac zeby w posilkach byl ten stosunek dla ektomorfika Weglowodany>Bialko>Tłuszcze [nienasycone] +dobry trening,suplementacja i regeneracja, tak dzIalam i jezeli nie da to sukcesu to uważam saa za dobre rozwiazanie

"Killers is strong,
your villages is gone,
gorillas was born"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

M-drol pierwszy cykl

Następny temat

Włączyć tren ....? co sądzicie

WHEY premium