SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co mam zacząć ćwiczyć ??

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4464

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ile czasu potrzeba żeby dość dobrze opanować kick boxing albo boks? Dobrze = powiedzmy 7 w skali 1-10, bo pewnie zaraz zapytacie co mam na myśli mówiąc "dość dobrze"? :) Zakładając, że trenowałabym 3 raz na tydzień?
klarissa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5678 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65565
klarissa to zależy jak szybko się uczysz i ile ci z tego zostaje. Jedna osoba umie dużo po roku czasu a inna trenuje kilka lat i niewiele z tego wynosi, wiesz co mam na myśli. Pamiętaj że im dłużej ćwiczysz tym więcej umiesz a im więcej umiesz tym jesteś lepsza (ale to pewnie nie żadne odkrycie )

Ból jest najlepszym instruktorem tylko nikt nie chce zostać jego uczniem!
================================================
Wejdź - http://www.pajacyk.pl
_-=<<--SFD-FIGHT-CLUB-->>=-_
__--__GRUBAS Z UDERZANYCH__--__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 198 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4166
no pewnie kwasu ma racje.. jesli masz nadwage i problemy z koordynacja to bedziesz sie dluugo uczyla.. no ale jesli jestes wysportowana i bedziesz sie przykladala to napewno krocej.. jakbym ameryke odkryl

"trzeba wiedziec kiedy zejsc ze sceny niepokonanym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej chłopaki :)
Ja wiem :) ale w moim pytaniu chodziło głównie o łatwość opanowania danej sztuki walki w zależności od jej typu - tzn. czy np. kick boxing jest stosunkowo łatwo chwycić, czy też jest to na przykład dość trudne i lepiej zacząć od czegoś prostszego.
Nie mam nadwagi i jestem wysportowana :) Hmmm, chciałabym po 2 latach osiągnąć jakiś w miarę wysoki poziom i zastanawiam się czy to możliwe po prostu. Szkopuł może tkwić w tym, że mam 27 lat...
klarissa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1692 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14199
Kickboxing z racji malej ilosci technik jest jedna z latwiejszych "do zlapania" sztuk walki. Przynajmniej jezeli chodzi o podstawy.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5678 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65565
najodpowiedniejszy będzie kickboxing dla ciebie
łatwy do opanowania i przydatny na ulicy

Zmieniony przez - kwas w dniu 2004-04-19 23:54:03

Ból jest najlepszym instruktorem tylko nikt nie chce zostać jego uczniem!
================================================
Wejdź - http://www.pajacyk.pl
_-=<<--SFD-FIGHT-CLUB-->>=-_
__--__GRUBAS Z UDERZANYCH__--__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z ta przydatnoscia na ulicy to w sumie sie zastanawiam - kick boxing to typowy sport, gdzie sie atakuje. Na ulice to sie chyba nadaje cos gdzie sie stosuje obezwladnienia, dzwignie i inne takie - czy sie myle? :)
klarissa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5678 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65565
masz racje najlepsze na ulicy są style/kombaty pozwalające na szybkie obewładnienie przeciwnika ale to wcale nie eliminuje innych styli, podobno najlepszą obroną jest atak a jak ktoś duzo potrafi np z kicka to nie powinien mieć problemów na ulicy

Ból jest najlepszym instruktorem tylko nikt nie chce zostać jego uczniem!
================================================
Wejdź - http://www.pajacyk.pl
_-=<<--SFD-FIGHT-CLUB-->>=-_
__--__GRUBAS Z UDERZANYCH__--__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1692 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14199
Najlepsza obrona jest atak. Na ulicy wazne sa takie cechy jak szybkosc, zdecydowanie agresja. No i silny cios. Czesto przypadkowym leszczom starczy jedna porzadna bomba, zeby mieli dosyc walki. Ja zawsze na ulice polecam uderzane.

Pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gala w Berlinie - Jakubowski, Materla, Drwal

Następny temat

K-1 Saitama 2004 - wyniki,fotki

WHEY premium