SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zacząć kariere?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7537

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4437
Mam do was takie pytanie w związku z karierą zawodnika MMA.Chciałbym walczyć w tych formułach tylko nie wiem od czego zacząć.Czy zaczyna się od amatorskiego mma?Od ilu mniej więcej lat zacząć walczyć, gdzie się odbywają takie imprezy i czy mogę iść później na zawodowego fightera mma jak mi dobrze pójdzie?W przyszłości chcę walczyć na galach KSW.

Z dnia na dzień coraz lepiej.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4437
Nic z tych rzeczy żadna Kamasutra he he.Lubie sporty walki już od 4 klasy.Wtedy zacząłem pierwsze biegać i trenować siłowo(z ciężarem własnego ciała).Gdy miałem 13 lat zapisałem się na pierwsze treningi- było super.Dzięki wszystkim za swoje cenne wypowiedzi.

Z dnia na dzień coraz lepiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zacznij trenować.
potem stary na almma shoto.
jak okażesz się na tyle dobry i będziesz wygrywał to ktoś się toba zainteresuje i zaczniej pojawiać się na zawodowych galach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3568
prowokacja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4437
Ja już trenuje.A co to jest tak dokładniej to almma shoto i mniej więcej od jakiego wieku startować?I co najważniejsze w której miejscowości się to odbywa?
takitamten jaka prowokacja!

Z dnia na dzień coraz lepiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
****a mać, wpisz se w googlu almma albo shooto polska i wszystkiego się dowiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4437
Dzięki cynik75 oraz baranekg sogi lecą.pozd.

Z dnia na dzień coraz lepiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3089 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14286
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i czemu 12 :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
No pewnie mi też się marzy walczyć w UFC! Trenuj trenuj

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2010-05-11 09:48:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4437
Mam lat 14.Ćwiczę bez przerwy ostro w domu jak i na treningach od ponad roku.

Z dnia na dzień coraz lepiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co trenujesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

organizacja zawodów mma/k1

Następny temat

MMA w klubie SIRIUS w DG-pytania

WHEY premium