SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Genki Sudo kończy karierę mma;(

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3707

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1023 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10256



Tak, to prawda. Po poddaniu Damacio Page w pierwszej rundzie trójkątem nogami, Genki Sudo oznajmił, że ma zamiar od przestać walczyć na ringu.

“The Neo Samurai" przeczytał oświadczenie podczas konferencji prasowej po walce, lecz nie jest jasne czym będzie się teraz zajmował.

Wspominał coś na temat podróży jakie chce odbyć, aby zobaczyć jak ludzie rozwiązują swoje problemy w różnych zakątkach świata i żyją szczęśliwie razem. Nikt nie jest pewien co Genki będzie robił w przyszłości. Wszyscy wiedzą, że Genki pisze książkę i zadebiutował już jako piosenkarz. Uczestniczył już w wielu programach telewizyjnych, w biznesie telewizyjnym znalazł chyba swoje miejsce.

“When I went to the bathroom there was a sign on the wall right in front of me saying: ‘ONE STEP FORWARD!.’ … I felt I needed to start something else."

Dziękujemy Tobie Genki za Twój niecodzienny styl i wiele marzeń które nam dałeś.

http://www.sherdog.com/news/articles.asp?n_id=6446

WE ARE ALL ONE
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 819 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8552
wróci

Moja lewa noga to mój kapitał

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
No szkoda szkoda,ale to jest czlowiek awangardy,watpie zeby mial odejsc na zawsze.Cos mu wpadlo do glowy i to stwierdzil.To bylaby mimo wszystko duza strata,chociaz w K1 to tez chlopak za bardzo nie mogl sie pokazac.W Pride bylby wielkim rarytasem.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 385 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3284
Kurna, jak juz widzialem to przemowienie po walce mialem zle przeczucia, ale nie sadzilem, ze bedzie az tak drastycznie. I niestety mam kolejne przeczucie, ze zadnego powrotu nie bedzie (na moje i nie tylko moje nieszczescie). Wielka szkoda, niepredko zobaczymy kogos chocby w polowie tak oryginalnego jak Genki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1566 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13352
Wielka szkoda Genki to jeden z moich ulubionych zawodnikow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
Genki to wielki wojownik i ma fenomenalny niepowtarzalny styl, miejmy nadzieję że mu się odwidzi, on jest 78 rocznik więc ma 29 lat dopiero, mógłby powalczyć ze 2-3 lata, Randy Couture zaczął karierę w wieku 33 lat a Paweł Nastula w wieku 36, trzeba to Gienkowi powiedzieć może go przekonamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2097 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10222
straszliwie szkoda jest jednym z moich ulubionych zawodnikow... niecodzienny styl oraz fenomenalna technika czynia go jednym z najwiekszych zawodnikow wszechczasow... miejmy nadzieje ze "wakacje" mu sie znudza i wroci ...

...::::: WE ARE ALL ONE :::::...

http://coolflashgames.free.fr/swf/flightofthehamsters.swf
GRA KTORA NISZCZY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 714 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6525
moim zdaniem nie wróci - widać spełnił sie wystarczajaco - mma to za mało dla niego w tym momencie życia - czego miał tu posmakować już spróbował. ten facet to taki typ "unowocześnionego buddy", dosłowny badacz życia.
ciekawe czym zajmie sie teraz, pasowałby mi do czegoś w stylu teatru eksperymentalnego.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2097 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10222
za to jego WE ARE ALL ONE tez olbrzymi szacunek.. pieniadze to pieniadze ale o idei sportu nalezy pamietac...

...::::: WE ARE ALL ONE :::::...

http://coolflashgames.free.fr/swf/flightofthehamsters.swf
GRA KTORA NISZCZY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 788 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8793
wielka szkoda jeśli to prawda.Genki to prawdziwy artysta sztuk walki,jeden z niewielu skośnych których szanuje jak ktoś już napisał niepowtarzalny styl i charakter
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8100
:( Ogromna strata. Mam nadzieje, ze wroci. Artysta to wszak był wielki. Swietny szołmen, zawodnik i w dodatku mial w sobie cos takiego mistycznego(cala ta otoczka, jego podejscie, we're all one itp). Decyzja dyktowana kontuzja kregoslupa. Paskudna sprawa. Trzeba uszanowac. Zdrowie na pierwszym miejscu, szczegolnie jesli chodzi o kregoslup. Nikt mu nie zyczy przeciez, zeby ktoregos dnia po walce usiadl na wozku inwalidzkim. :( Moze jak sie wyleczy w 100% to wroci... oby:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LeBanner,Park,Sperry i Henderson-nowi trenerzy IFL

Następny temat

Tito i Lidell w polskiej gazecie " DZIENNIK "

WHEY premium